Çözüldü Gmail'den bildirim gelmesi nasıl sağlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Bir hocama mesaj attım, e-maillerimi fazla kontrol etmediğim için gelen cevabın bana bildirim olarak gelmesini istiyorum. Bildirimden kasıtım sağ alttan kayıp gelen bir bildirim, nasıl yapıldığını unuttum ve Gmail'de de bununla ilgili bir bilgi yok.

Çözüm
Bir hocama mesaj attım, e-maillerimi fazla kontrol etmediğim için gelen cevabın bana bildirim olarak gelmesini istiyorum. Bildirimden kasıtım sağ alttan kayıp gelen bir bildirim, nasıl yapıldığını unuttum ve Gmail'de de bununla ilgili bir bilgi yok.
Yeni e-posta aldığınızda telefon veya bilgisayarınızda uyarı almak için bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.

1651324068281.png
Yeni e-posta aldığınızda telefon veya bilgisayarınızda uyarı almak için bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.

1651324068281.png

Çözüm
Ben bunu iphone'umda yapamıyorum. Çoğu mail düşmüyor ve bildirimlerim açık. Gmailin kendisinden kaynaklı mı sizce?
Ayarlardan mail uygulamasına girin. Sonra üstte yer alan hesaplar kısmına tıklayın. Hesaplarda “yeni verileri al” seçeneği çıkacak. Yeni verileri al” deyin ve mail uygulamasını anında ilet yapın. İşlem bu kadar. Mail geldiği zaman anında size iletilecektir.

Ayarlardan mail uygulamasına girin. Sonra üstte yer alan hesaplar kısmına tıklayın. Hesaplarda “yeni verileri al” seçeneği çıkacak. Yeni verileri al” seçeneği yer alacaktır. Mail uygulamasını anında ilet yapın. İşlem bu kadar. Mail geldiği zaman anında size iletilecektir.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1374241
Hocam bildirim gelmesi için Gmail sekmesini açık bırakmamız gerekiyor sanırım. Chrome'da Gmail açık değilse bildirim gelmiyor. Sekmeyi açık bırakınca da bir anlamı kalmıyor pek ama maalesef :(

Hocam bildirim gelmesi için Gmail sekmesini açık bırakmamız gerekiyor sanırım. Chrome'da Gmail açık değilse bildirim gelmiyor. Sekmeyi açık bırakınca da bir anlamı kalmıyor pek ama maalesef :(
😄 Ellbette bildirimleri etkinleştirebilirsiniz.. Öyle yazmıştım zaten fakat ben işlem için yeri göstermek adına attım onu size. Ben kapalı tuttuğumdan. Bildirim almak için etkinleştirmekte fayda var tabii.

Yeni konular

Geri
Yukarı