Gmail'e gelen tehdit e-postası

Arkadaşlar Malwarebytes aracılığı ile virüs taraması yaptım 6 tane zararlı yazılım çıktı onları temizledim sonra Kaspersky'dan tam tarama yaptım en son olarak bütün Gmail, Facebook, Instagram hesaplarımın şifresini değiştirdim. İnşallah bir şey olmaz.

Hocam BTC hesabına 1200 dolar atmazsam bilgisayar kamerasındaki sözde fotoğrafları arkadaşlarıma filan atacakmış öyle içeriği.

Bilgisayarınızda kamera var mı varsa önu açık mı belki yalan söylüyordur.

Arkadaşlar Malwarebytes aracılığı ile virüs taraması yaptım 6 tane zararlı yazılım çıktı onları temizledim sonra Kaspersky'dan tam tarama yaptım en son olarak bütün Gmail, Facebook, Instagram hesaplarımın şifresini değiştirdim. İnşallah bir şey olmaz.

Hocam BTC Hesabına 1200 dolar atmazsam bilgisayar kamerasındaki sözde fotoğrafları arkadaşlarıma filan atacakmış öyle içeriği.
Hocam o BTC işine inanmayın. Bilgisayar karşısında sıkıntılı işler yapmadıysanız(anladınız siz o işleri) sıkıntı olmaz bence. Ki parayı yatırmasanız bile atacağını sanmıyorum.

Hocam mail sahte olabilir @michealdoge hocamın konusuna bakınız.
BTC konusunda dedikleri büyük ihtimalle sahte evet.

Merhaba bugün Gmail'imde dolaşırken bir metin gördüm, başlığında "Hello i have bad news for you!" diyor ve bazı şifrelerimi vermiş ve bilgisayarımın bir ekran görüntüsü paylaşmış. Tabii ben bunu 10 gün sonra gördüm ne yapabilirim? Önerebileceğiniz bir program var mı?
Adam zaten yapacağını yapmış. Bundan sonra yapabileceğin 2 şey var. Temiz kurulum yapıp tüm şifrelerini değiştirmek. Yalnız şifrelerini başka bir bilgisayar da
yada telefonda değişmelisin, aksi halde yenisini de bulabilir. Bundan sonrada bilgisayarınızda anti virüs programı bulundurmanız lazım. Anti virüs programı olarak ben yıllardır kullandığım Nortonu öneriyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı