GMG GTA 5 Ön Yüklemesi Başladı

Green Man Gaming, Social Club kodlarını dağıtmaya başladı. Kodlar mail yolu ile ve site üzerinden iletiliyor.

Keyi onayladıktan sonra gelen ekran;
Bu ekranda "CONFIRM" diyoruz.

2.png

Karşımıza bu seçenekler geliyor;
Daha sonra ise "DOWNLOAD FOR WINDOWS" diyoruz.

3.png

Yaklaşık 200MB olan indirme yöneticisini indirdikten sonra kurulum başlıyor;

1.png

Kurulumun 2. aşamasında Social Club'a giriş yapıyoruz ve devam ediyoruz;

5.png

Vee mutlu son!

4.png

Ben az önce keyi elde ettim fakat social cluba girip kodu yazıp download a basmama rağmen setup toolu indiremiyorum ve chrome üzerinden ağa erişilemiyor uyarısı alıyorum. Mozilla'dan denediğim de ise sayfa yükleme sorunu alıyorum. Lütfen yardımcı olabilecek biri var mı? Cuma gününe kadar indirmeyi tamamlamam gerekiyor hızlı bir internete sahibim Cuma gününe kadar çünkü.

Merhaba arkadaşlar bana kod geldi, aktif ettim ama Social Club'a giremiyorum. Id şifre yazdıgımda top dönüp sıfırlıyor. Eğer yanlış yazarsam uyarı veriyor. Bunu yaşayanlar var mı?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
@oksana
Sabahtan beridir aynı sorunu yaşıyorum. Konu üzerinde çalışıyorum. Çözüme ulaşırsam konu açacağım.

@Asım Demir
Bende baya uğraştım güvenlik duvarı ince ayarları falan ama bir fayda etmedi. Şu an serverlardan diye düşünmeye başladım artık.

Dün GMG'den mail geldi ve oyunu indirmeye başladım. Ancak indirme hızı çok yavaş acaba serverlardan mı kaynaklanıyor? (Normalde imternet hızım 25Mb/ps)

Hay tüküreyim böyle işe ya. Durmadan "disconnected" hatası veriyor, hiç indirmiyor. Duraklat-devam et yapınca tekrar başlıyor indirmeye ama 20 saniye sonra yine duruyor. Ne saçma şey ya. Torrentten indirsek dosyaları işe yarar mı acaba ya? Şimdiye 3 defa indirmiştim torrentten.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı