GMG'den GTA 5 Satın Alma Hatası

Dostum bende konuştum bana da iade dediler 11 gün içinde. Kartımda para varmış, ben Nuuvem' den aldım. 2 gün sonrada kod geliyor.
Ben yapamıyorum, ininal'i arıyorum ve müşteri hizmetleri dolu diyor. Ne yapacağım?

Beyler adamda bana böyle dedi. Ne yapmalıyım?

marc.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Nuuvem'den artık alınmıyor. Adamlar tespit etmiş olayı ödeme ekranında sansür var. :) Rockstar Warehouse'dan Hola ile Brezilya üzerinden dün aldım Paypal ile 95 TL gibi bir fiyata geldi key 24 saat içinde geldi indiriyorum. Yakında Rockstar'da engeller diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Nuuvem'den artık alınmıyor. Adamlar tespit etmiş olayı ödeme ekranında sansür var. :) Rockstar Warehouse'dan Hola ile Brezilya üzerinden dün aldım Paypal ile 95 TL gibi bir fiyata geldi key 24 saat içinde geldi indiriyorum. Yakında Rockstar'da engeller diye düşünüyorum.
Yıllardır farkındaydı Nuuvem. Fakat şimdi icraata geçtiler. :)

Ben daha bu sene tanıdım o siteyi GTA V ile ama kazançlarında kesinlikle bir düşüş olacaktır dışarıdan alım daha fazladır bence, yakında kaldırırlar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı