GMG'den GTA 5 Satın Alma Hatası

Arkadaşlar Nuuvem'den almanızı tavsiye etmem çünkü herkes oradan aldığı için stoklar bitmiş. Keyler 14 Nisan'da yani oyunun çıkış gününde verilecekmiş.
Eziyet çekmemekten daha iyi.

Ya aynı sorun bende de var. İninal'de para çekilmiş ancak kodum gelmedi, lütfen yardım edin. Ticket attım cevap da gelmiyor. İndirim 14'ünde bitecek. 11 gün sonra gelirse param yanar. :(
Bence iade etmezler, oyununu verirler.

Son düzenleyen: Moderatör:
"Karl, Apr 11, 18:02:
Hello ardaakkan99
It appears your payments are being made with Paypal and Paypal are blocking your transaction attempts, please contact Paypal for further information
Regards,
Karl
Green Man Gaming & Playfire
Customer Service"

Böyle yazdı, bu nedir?

@Asım Demir şöyle yazdı: "GMG, kodların yoğunluktan dolayı gelmediğini belirtti. Kartınızdan para çekildi ise eninde sonunda gelecek. Mail hesaplarınızı da kontrol edin belli aralıklarla." Umarım yakın zamanda verilir. Bir de sana bir şey soracağım Asım bey. Bende bir de yukarıdaki hatayı verdi. Yine de çözülür mü?

Şu Nuuvem olayını başka konuda tartışın lütfen, şu an ciddi ciddi sinirden PC'yi kıracağım. Lütfen bana ticket atmakta yardım edin.

Benim paramı verirler, indirim biterse çok sinirlenirim. Böyle bir şey yazdım : "I do not want my money to be returned . Enough to give my game."

Sürekli My Games kısmını, Ticket'ı ve Mail hesabımı kontrol ediyorum. Geri dönüş yaptıkları zaman yazarım buraya.

"Hello RectoniC
Thanks for your ticket.
Looking at your account I can see you have a failed transaction attempt for Grand Theft Auto V. Your transaction Failed because you are attempting to use a proxy to make your purchase.
We do not allow the use of proxies on our site.
Please try your transaction again without a proxy."

Bana da bunu yazmışlar fakat ben hiçbir şey anlamadım, yardımcı olabilecek var mı? Bende ininal ile almıştım, sizdeki sorunlar bende de var.

GMG ile ilgisi olmayan bir durum oyunun verilmemesi. Pre-load başladığında ilk dağıtım yapan dijital oyun servisi GMG.
Bu kadar insan keyini teslim aldı. Keylerin Rockstar Games'tan tedarikinde sıkıntı var. Yoğunluktan kaynaklanıyor. Beklemekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

@Berkay Devrim, VPN vs. kullanıyorsan kapat.

"I am sorry to hear about the errors you are getting when making a purchase on our site. This usually occurs if you do not have a verified Paypal account, so please visit the below website for more information on this.
Your PayPal account is Unverified - PayPal
Once your account is verified and your email is exactly the same as your GMG account, then please try to make the purchase again and this should work. If not then please attach a screenshot of any error messages and I can get this investigated further.
Also, I'd like to point out that you are attempting to make a payment with the incorrect billing address details, please correct this."

Bana da böyle dedi. Neden istemiş? Parama ne olacak, sizce ne yapmalıyım?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı