Gmod "Engine error" ve "out of Memory" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

lebender_toter1

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB 3000mhz
Ekran kartı
RX 550 2GB
Anakart
A320H
İşlemci
R3 1200
İyi sosyaller. Gmod'ta "g" ile başlayan küçük ve detaysız haritalara girdiğimde oyun sorunsuz çalışıyor ve eklentiler sapıtmıyor 60 FPS oynuyorum. Ancak "RP" haritalarına girince ya oyun başlıktaki hataları veriyor ya da map açılıyor ama oyun sapıtıyor (rastgele FPS düşmesi, bir şey spawn edince çökme, haritada Bug'a girme). Eklenti silmek istemiyorum çünkü hepsi lazım yaygın olarak kullanıyorum hepsini. Çözüm var mı buna?

Hatayı alanlar için genel bir yazı yazıyorum. Tek çare ram ve vram arttırmak. Çünkü ne kadar eklenti ve harita genişliği o kadar sorun ve ram kullanımı demek.

Mobilde PUBG'de var ama her bilgisayar açamıyor değil mi? Mobilde olup olmamasının hiçbir önemi yok. RAM ekleme şansın yoksa Windows üzerinden sanal bellek ekleyebilirsin geçici bir çözüm olarak.

Ben kac tane telefon alsamda PUBG oynayamadim sacmalik bilgisayarım bile oldu PUBG acilmadi.

Mobilde PUBG'de var ama her bilgisayar açamıyor değil mi? Mobilde olup olmamasının hiçbir önemi yok. RAM ekleme şansın yoksa Windows üzerinden sanal bellek ekleyebilirsin geçici bir çözüm olarak.

Ya 2004 2006 oyunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı