Gnar Harika Zamanlama

OğuzhanP

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Özellikle ultimin naminin Q'su ile çakışması ayrı bir tatlılık kattı :neo:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alttaki panel boyutunu en düşüğe getir, sohbet boyutunu 30 yap, harita boyutunu 50 yap bune yahu gözlerim kanadı.

Alttaki panel boyutunu en düşüğe getir, sohbet boyutunu 30 yap, harita boyutunu 50 yap bune yahu gözlerim kanadı.
Şu panel ve sohbet boyutunu küçültme olayı nerden çıktı acaba çok merak ediyorum. Hiçbir ayara dokunmayan arkadaşlarımın hepsi bi' anda panel boyutlarını falan düşürdüler. Anlamıyorum asıl nasıl oynuyorsunuz tabir-i caizse ç.. kadar şeyle :D

Oyunu göremezsiniz bu halde, oynamaya başladığımdan beridir en küçük halde kullanıyorum hatta harita boyutunu her gün 3-5 daha düşürüyorum.

Oyun için koskocaman ekranım kalıyor çok şükür, ayrıca paneldeki şeyler de çok ilgilendiriyor beni. Haritaya bakmak için gözümü hafif kaydırmam yetiyor bu sayede oyunu da görebiliyorum. Tercih meselesi tabii.

Alt panelde bakacak bir şey yok zaten, harita desen göz ucuyla bakmak yeterli monitörler büyük zaten kafam kadar haritayı napayım ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı