GNCTRKCLL Powerbank Nasıl Şarj Edilir?

Onur Yenidoğan

Hectopat
Daha fazla  
Bugün bir etkinlikte Turkcell powerbank hediye etti fakat üstünde hiç micro USB portu yok. Sadece normal USB girişi var. Bunu nasıl şarj etmem gerekiyor?
IMG_20161227_192816.jpg

Tek bir port varsa, o porta takacaksın. Yanındaki küçük aparat sanırım onun için, arkasındaki kısım USB'dir zaten.

Tek bir port varsa, o porta takacaksın. Yanındaki küçük aparat sanırım onun için, arkasındaki kısım USB'dir zaten.
IMG_20161227_193437.jpg
IMG_20161227_193511.jpg

Cihazın arkasında hoparlörü var ilk fotoğrafta hoparlör ve ses bağlantısı için aparat görünüyor. Yanında gelen iki kablo var onlar ikinci fotoğrafta görünüyor. Kutuda hiçbir açıklama yok nasıl şarj edileceği hakkında ve tüm kutu içeriği bu.

Babama gösterdim ve nasıl olduğunu çözdü. Aşağıda gördüğünüz gibi şarj ediliyor.
IMG_20161227_222137.jpg

Hocam merhaba . Bende de aynı powerbank cihazından var fakat küçük kardeşim kablosunu kaybetti . Acaba ben hangi kablo ile bunu şarj edebilirim. Bide bunda bir aux ve usb girişi var .Baktım fotoğraflara aux ile şarj oluyor sanki. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı