Go Mobile fare alınır mı?

Zencikral

Picopat
Arkadaşlar bu sabah mouse bozuldu yeni bir tane alacağım ve bunu gördüm. Bu iyi midir? Oyun oynarım canım sıkıldığında Valorant kuzenlerimle birlikte LoL Minecraft falan oynarız bu iyi midir? Dayanır mi bayağı? Trendyol'da falan 130 TL diye gördüm A101'de 70 TL.

Arkadaşlar bu sabah mouse bozuldu yeni bir tane alacağım ve bunu gördüm. Bu iyi midir? Oyun oynarım canım sıkıldığında Valorant kuzenlerimle birlikte LoL Minecraft falan oynarız bu iyi midir? Dayanır mi bayağı? Trendyol'da falan 130 TL diye gördüm A101'de 70 TL.

Çok hızlı bozuluyorlar hocam. Kısa dönem içinse alabilirsiniz.

Hocam ailem bu şeyleri almama kızıyor ucuz olursa çok iyi olur Max: 150'ye iyi bir mouse var mıdır ofis mousleri nedense çok hoşuma gidiyor.

Kullanımına bakmak lazım. Ben 7 aydır kullandım ve bozulmadı, 53 TL sadece. Amacı film, dizi ve günlük kullanım ise alınabilir.
Mouse ile hiç oyun oynadinizmi hocam idare edermi

Bence alın ben kullanıyorum hiç sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı