GO Pro tavsiyesi

4Roses

Hectopat
Selamlar, hobi amaçlı time-lapse çekimler için aksiyon kamerası araştırıyorum ama sizin önerilerinizi de almak isterim.

Şarjı 4+ kadar giden, 1080p Full HD veya üstü çekim yapan bildiğiniz aksiyon kamerası var mı?

Gerçi şarj konusu o kadar önemli değil, sabit çekim olacağı için Powerbank'e bağlı da kullanabilirim.

Fiyat 500 TL altı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Dediğin özelliklerde 500 altı zor gibi biraz daha yükselmen gerekiyor.
fiyatı arttıran baskın özellik nedir? çözünürlük mü?
10+ demek 10 saat mi demek? Eğer öyleyse hayal. :D Go Prolar bile 1 saat 1 buçuk saat anca dayanıyor.
evet üstüne bir kere daha düşününce bana da saçma geldi kounudan bir haber olduğumu oradan anla :D

Fiyatı arttıran en baskın özellik çözünürlüktür yani evet.
düz 1080p çekim o kadar maliyetli olmasa gerek bu devirde artık? yanlılıyor muyum?

2, 3 tane almayı düşünüyorum farklı açılardan çekim için, tek bir tane alacak olsam direkt GoPro alacağım zaten ama 1 tane yetmiyor o yüzden fiyatı düşük tutmak istiyorum.

Düz 1080p çekim o kadar maliyetli olmasa gerek bu devirde artık? Yanlılıyor muyum?

2, 3 tane almayı düşünüyorum farklı açılardan çekim için, tek bir tane alacak olsam direkt GoPro alacağım zaten ama 1 tane yetmiyor o yüzden fiyatı düşük tutmak istiyorum.

Neden anlamak istemiyorsun bilmiyorum ama Türkiye de bu fiyatlar böyle maalesef. Evet bu kadar maliyetli olmamalı bu doğru ama böyle yapacak bir şey yok.

Geri
Yukarı