God of War 1 (2005) Türkçe yama var mı?

Hayır, yok.

PC üzerinden emulator aracılığı ile eski God of War oyunlarını oynamak istiyor iseniz God of War'un PlayStation Portable oyunları olan God of War: Ghost of Sparta ve God of War: Chains of Olympus oyunlarının Türkçe yaması var.

Hocam nereden indirdin?
Pcsx2 büyük ihtimalle. Ya da ps3-ps2 oyuncusu.

Arkadaşlar God of War 1(2005) için Türkçe yama var mı?
Remastered versiyon değil orijinal versiyon.
Pek mümkün değil hocam ülkemizde hiç yaygın olmayan bir oyun. Türkiye'de God of War 3'den sonra yaygınlaşmaya başladı. GoW 2018'e kadar bilen bile yoktu aslında oyunu.

Arkadaşlar God of War 1(2005) için Türkçe yama var mı?
Remastered versiyon değil orijinal versiyon.
Tavsiyem YouTube'dan türkçe altyazılı izlemeniz. En azından sinematiklerden kopmazsınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
buradan izleyebilirsiniz.

Elimde god of war 1 ve 2 tr yama var pkg olarak duruyor ,(iso'ya çevirme) iso halinde oyunu sorunsuz çalıştırabileceğim bir program varmı ? pkg dosyayı nasıl iso haline getirebilrim ? Android için Aethersx2 emuletor kullanıyorum gow sorunsuz çalışıyor tr yama oynayayım dedim ama zor pkg buldum ama iso haleine getirecek bir program bulamadım

Elimde god of war 1 ve 2 tr yama var pkg olarak duruyor ,(iso'ya çevirme) iso halinde oyunu sorunsuz çalıştırabileceğim bir program varmı ? pkg dosyayı nasıl iso haline getirebilrim ? Android için Aethersx2 emuletor kullanıyorum gow sorunsuz çalışıyor tr yama oynayayım dedim ama zor pkg buldum ama iso haleine getirecek bir program bulamadım
Merhaba. PKG 'yi nereden temin ettiniz acaba ?

Merhaba. PKG'yi nereden temin ettiniz acaba?

Vardı hocam. @Charlotth bu kardeşimiz yalancı yerine konmasın diye cevap vereceğim. Ben uzun uğraşlar sonucu yapmış ve Technopat'ta sormaları üzerine YouTube'da anlatmıştım lâkin hani o kadar uğraşmışım sırf adamlar için para falan veren yok yani bana değil mi? İnsan bir teşekkür eder kimse ne teşekkür etti ne bir şey dedi. Herkes beni enayi yerine koyar gibi izleyip geçmiş sırf bunlar istedi diye yaptım videoyu ben, insan bir "sağ olasın" bari der sildim ben de videoyu. Boş boş öfkeleniyordum çünkü insanımıza daha fazla kin beslemeyeyim diye sildim. God of War 1, 2, 3 hepsini Türkçe oynayıp bitirdim ve hepsini anlatmıştım yani @Charlotth bu kardeşimiz doğru görmüş yalancı yerine koymasın bunu bilin yeter. Belki beni takıntılı yerine koyarsınız önemli değil ama benim yetişme tarzım böyle teşekkür bizim ailemizde önemli olarak anlatıldı bize. Biz böyle gördük büyüklerimizden dolayısıyla da kimse teşekkür etmeyince sildim çünkü dediğim gibi teşekkür, özür bu tür şeyler önemli bizde yetişme tarzım böyle benim. Dediğim gibi sadece kardeşimiz yalancı durumuna düşmesin diye yazdım yani eleştiriye kapalıyım.

Son düzenleme:
@Apo 42 Öncelikle teşekkür ederim senin internetteki ayak izlerini takip ederek Ps2'de türkçe yapmayı başardım. Merak ettiğim birşey var oda Ps3'te türkçe yapmak mümkün mü ?

Geri
Yukarı