God of War 1 (2005) Türkçe yama var mı?

Vardı hocam. @Charlotth bu kardeşimiz yalancı yerine konmasın diye cevap vereceğim. Ben uzun uğraşlar sonucu yapmış ve Technopat'ta sormaları üzerine YouTube'da anlatmıştım lâkin hani o kadar uğraşmışım sırf adamlar için para falan veren yok yani bana değil mi? İnsan bir teşekkür eder kimse ne teşekkür etti ne bir şey dedi. Herkes beni enayi yerine koyar gibi izleyip geçmiş sırf bunlar istedi diye yaptım videoyu ben, insan bir "sağ olasın" bari der sildim ben de videoyu. Boş boş öfkeleniyordum çünkü insanımıza daha fazla kin beslemeyeyim diye sildim. God of War 1, 2, 3 hepsini Türkçe oynayıp bitirdim ve hepsini anlatmıştım yani @Charlotth bu kardeşimiz doğru görmüş yalancı yerine koymasın bunu bilin yeter. Belki beni takıntılı yerine koyarsınız önemli değil ama benim yetişme tarzım böyle teşekkür bizim ailemizde önemli olarak anlatıldı bize. Biz böyle gördük büyüklerimizden dolayısıyla da kimse teşekkür etmeyince sildim çünkü dediğim gibi teşekkür, özür bu tür şeyler önemli bizde yetişme tarzım böyle benim. Dediğim gibi sadece kardeşimiz yalancı durumuna düşmesin diye yazdım yani eleştiriye kapalıyım.
Hala bir şekilde pcsx2 de türkçe yama yapma şansımız var mı ? Video yapmanıza rağmen ayıp etmişler biraz.:d

Hala bir şekilde pcsx2 de türkçe yama yapma şansımız var mı ? Video yapmanıza rağmen ayıp etmişler biraz.:d
Hocam ne yalan söyleyeyim uğraşasım yok şu aralar meşgulüm video çekecek vaktim olur mu bilmem. Ben pcsx2 de Türkçe yapmıştım ama şimdi Rpcs3 de Türkçe yapanlar var onlardan yapabilirsiniz. Ben rpcs3 de oyunun akış hızını beğenmemiştim o yüzden pcsx2 de yapmıştım ama malum durumlardan kaldırdım. Şuan yeni video çekemem muhtemelen kusura bakmayın :)

Hocam ne yalan söyleyeyim uğraşasım yok şu aralar meşgulüm video çekecek vaktim olur mu bilmem. Ben PCSX2 de Türkçe yapmıştım ama şimdi RPCS3 de Türkçe yapanlar var onlardan yapabilirsiniz. Ben RPCS3 de oyunun akış hızını beğenmemiştim o yüzden PCSX2 de yapmıştım ama malum durumlardan kaldırdım. Şu an yeni video çekemem muhtemelen kusura bakmayın :)

Hocam yaptığınız yamanın linkini atsanız olur mu kaç saatdir araştırıyorum RPCS3'te GoW 1 Türkçe yamasını yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben buradan indirmiştim bayağı da beğenmiştim GoW 1 ISO Türkçe

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

O olmazsa bu da
GoW 1 ve 2 ISO Türkçe ama çalışıyor mu bilmiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben yukarıdaki ISO'yu indirmiştim hatta GoW 2 side vardı ayrı bir video olarak GoW 2 ISO Türkçe diye o kalkmış kanaldanben zamanında bir daha bulamam diye dosyayı kopyalayıp flaşa atmıştım iyide yapmışım. Mobilde 2 oyunuda Türkçe alt yazılı bitirmek bayağı iyiydi şimdi PC alırsam orada da bitirip PS3'ten devam

Geri
Yukarı