God of War 1 için emülatör önerisi

UnFrGvnG

Decipat
  • Pentium D820.
  • HD 5450.
  • 2.5GB RAM.

Bu şekilde bir sistemim var. God of War 1'i oynamak istiyorum ama PS2 emülatörü ile oyunu oynadığımda çok kasıyordu. PSP emülatör ile oynayabilir miyim acaba bu oyunu ve oyunun PS2 ve PSP sürümü arasında herhangi bir fark var mıydı?
Veya PS2 emülatörüne özel bir grafik ayarı yaparsam, oyunu akıcı oynayabilir miyim?

Maalesef oynayamazsınız o işlemci ile, PS2 emülatöründe bile kasıyorsa, RPCS3'e hiç bulaşmayın.

PSP emülatörü daha az sistem ister, PS2 emülatörüne nazaran, ama o işlemci ile oynayabilir misiniz, bilemem.

RPCS3 ile denediyseniz PCSX2 de deneyin. PSP te god of war 1 yok. İşlemciniz kötü kasması normal.
Ghost of sparta ve Chains of olympus var diye biliyorum hocam PSP'de, god of war 1 sürümü ayrı olarakmı geçiyor bilmiyorum ama.
Pcsx2'de denedim çok kasıyordu orada, hiç grafik ayarı yapmadım. Yani bu oyunu akıcı nasıl oynayabilirim hocam?

Maalesef oynayamazsınız o işlemci ile, PS2 emülatöründe bile kasıyorsa, RPCS3'e hiç bulaşmayın.

PSP emülatörü daha az sistem ister, PS2 emülatörüne nazaran, ama o işlemci ile oynayabilir misiniz, bilemem.
Psp de ki god of war ile ps2 de ki nin bir farkı varmıydı hocam?
Bir deneyeyim psp emülatörü ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı