God of War 1 ve 2 için Türkçe yama var mı?

RPCS3 tam anlamıyla her oyunda stabil değil ve çoğu zaman sorun yaşayabiliyorsunuz. God Of War 1 ve 2 oynamak istiyorsanız PCSX2 (PS2 Emulatör)'ünü indirin derim. Daha Stabil bir performans alacağınıza adım gibi eminim.

RPCS3 tam anlamıyla her oyunda stabil değil ve çoğu zaman sorun yaşayabiliyorsunuz. God Of War 1 ve 2 oynamak istiyorsanız PCSX2 (PS2 Emulatör)'ünü indirin derim. Daha Stabil bir performans alacağınıza adım gibi eminim.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Daha sonra PCSX2 de deneyeyim dedim. Daha rahat bir oyun deneyimi oldu benim için. Ben en güncel iyidir diye RPCS3 e direk atladım ama keşke o kadar uğraşmayıp PCSX2 de oynasaydım. Diğerinde uzun süre stabil ayarları bulmak için uğraştım ve beni bezdirmişti.
Benim i5 7400 nasıl?
Hocam pek iyi diyemem açıkçası. Çünkü sanal çekirdeği 8 değil 4 sizi zorlayabilir. Size PCSX2 yani PS2 emülatöründe oynamanızı tavsiye ederim daha rahat oynatacaktır muhtemelen.

hocam RPCS 3 ün sitesine gir 3. sekmede uyumluluk yazar oraya gir orada arat GOD OF WAR diye ''oyunda'' yazar kimi oyunların sağında eğer sistemin fena değilse onları kasma donma yapmadan oynarsın ama ''oyunda'' yazanları benim sistemime güvenmeme rağmen ben bile oynayamıyorum onlara hiç bakmayın ''oyunda'' yazanları yükleyin.
oynanabilir yazanları yükleyin hocam özür diliyorum kafam karışmış nedense.

Beyler yeminle söylüyorum uzun uğraşlar sonu ;
- Kıytırık bir PC konsolumu PC'ye XBOX konsolu olarak okuttum ve oyunu şuan o konsolla oynuyorum :)
-Oyunu indirip Türkçe altyazılı olarak çalıştırdım yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

- Kıytırık bir PC konsolumu PC'ye XBOX konsolu olarak okuttum ve oyunu şuan o konsolla oynuyorum :)
-Oyunu indirip Türkçe altyazılı olarak çalıştırdım yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.
Hayırlı olsun hocam. PC üzerinden emülatör ile oynuyorsunuz herhalde anladığım kadarıyla. Tr yama işini ben yapamamıştım. Nasıl yaptığınızı da bizimle paylaşırsanız sevinirim. Belki ilerde tekrar oynarsam kenarda dursun. Tr yama ile oynamak güzel olurdu.

Oyunu indirip Türkçe alt yazılı olarak çalıştırdım.

Hocam nasıl yaptığınızı anlatırsaniz benim gibi Türkçe oynamak isteyenlerin işine yarar.
Kesinlikle katılıyorum hocam. Daha sonra PCSX2 de deneyeyim dedim. Daha rahat bir oyun deneyimi oldu benim için.

Hocam benim sistemim R5 2600, 16 GB RAM, RTX 2060 sistemim var hangi emilatörü kullanmam daha mantıklı olur? GoW 2018'den sonra eski oyunları PC'de oynama imkanım varsa kaçırmak istemem.

Hocam nasıl yaptığınızı anlatırsaniz benim gibi Türkçe oynamak isteyenlerin işine yarar.

Hocam benim sistemim R5 2600, 16 GB RAM, RTX 2060 sistemim var hangi emilatörü kullanmam daha mantıklı olur? GoW 2018'den sonra eski oyunları PC'de oynama imkanım varsa kaçırmak istemem.

Hocam emülatör kullanmanız mecburi olduğu için RPCS3 kullanmanızı önermem. Onun yerine PCSX2 (PS2 emülatörü) kullanmanızı öneririm. Çünkü emülatörler tamamen işlemci kullanırlar oyunu renderlerken. Yani ekran kartınızın pek bir önemi yok. Ben R7 3700X ile RPCS3 kullanmıştım ama çok sorunlar yaşamıştım. Hatta üçüncü oyunu oynayamamıştım. O sebeple PCSX2 kullanın derim.
Hocam hatta üşenmeyip nasıl yaptığınız ile ilgili tüm aşamaları rehberler bölümüne konu açarsanız herkes yararlanmış olur. Tabi tavsiye, herkes uğraşmaz.

Son düzenleme:

Arkadaşlar adım adım yazmam uzun sürerdi sizin için video çektim YOU TUBE 'a yükledim oradan izleyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdiden söyleyeyim sadece ara sahneler Türkçe oluyor ilk baştaki sahne de ''OLYMPUS 'un Tanrıları beni terk etti '' dediği sahnede altyazı yok sebebini bilmiyorum ama diğer sahneler Türkçe, sekme kısmı vesaire Türkçe değil dediğim gibi sadece ara sahneler Türkçe ama zaten bize de ara sahneler lazım umarım anlatabilmişimdir ilk kez anlattım valla ilk seferin günahı olmaz derler :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı