God of War 2018 alternatif oyun önerisi

Dedektif Denyo

Hectopat
Daha fazla  
Oyunu 3 kere bitirdim ve yavaş yavaş sıkılmaya başladım :) PS4 için bu tarz ne çok zor ne çok kolay, RPG esintileri içeren, sağlam yan görevli, epik boss savaşlı. Witcher 3 listemde var boşuna önermeyin. Bu arada zırh, silah gibi oyunu kolaylaştıran eşyaların peşinde koşmayı çok seviyorum.

Oyunu 3 kere bitirdim ve yavaş yavaş sıkılmaya başladım :) PS4 için bu tarz ne çok zor ne çok kolay, RPG esintileri içeren, sağlam yan görevli, epik boss savaşlı. Witcher 3 listemde var boşuna önermeyin. Bu arada zırh, silah gibi oyunu kolaylaştıran eşyaların peşinde koşmayı çok seviyorum.
RPG esintileri epik boss savaşlı oyun diyince aklıma dead cells geldi saatlerce oynuyorum bir oturuşta bir bak istersen :D Alışılmadık bir tür ama sarıyor baya.

Dark Souls oyunlarını öneririm.
Epic boss savaşı diyince aklıma direk Bloodborne ve Dark Souls geldi;)

Dark Souls 1-2 oynadım ama hep büyücü olarak. Bloodborne olabilir mi bilmem ama Dark Souls 3'ü yazdım kenara :)
Skyrim ama epic boss fight yok
Her şey olcak diye bir şey yok, bakacağım :)
RPG esintileri epik boss savaşlı oyun diyince aklıma dead cells geldi saatlerce oynuyorum bir oturuşta bir bak istersen :D Alışılmadık bir tür ama sarıyor baya.
Bakacağım teşekkürler.
Assassin Creed Origins oynayabilirsin görüntüler ve oynanış çok kaliteli. Diğer oyunlardan da bağımsız. PS4 te bitirdim.
AC'den umudu kesmiştim ama yine de bakarım.

Yeni AC oyununda nedense kendimi suikastçıdan çok gladyatör gibi hissettim.
AC oyunu olarak bakarsak çok kötü, gizliliği bitirmişler. RPG/Aksiyon oyunu olarak bakarsak ortalamanın biraz altında diyebilirim. Çünkü her ana görev den önce en az 2-3 yan görev yapma zorunluluğu var. Bunlar ve daha milyarlarca neden.

@Shimada Sensei İşte o yüzden farklı oyun olarak düşünerek oyna demiştim genel AC mantığından uzaklaşalı çok oldu. Ama dövüş mekanikleri ve grafik olarak güzel geldi bana. Item upgrade ekranı görünce bi vov olmuştum yalan yok. Eleştirmenler falanda baya met etmişti o yüzden almıştım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı