God of War 2018 sıkıcı geliyor

AsakiriMansur

Picopat
Daha fazla  
Ghost of sparta ve GoW 1-2 çok zevkliydi. Bu yüzden ve çok övülmesinden dolayı GoW 2018 yeni başladım. Henüz 5 saat oldu, alfehim girişindeyim ancak sıkılmaya başladım. Kombat güzel ama nedense aşırı aksiyona girmiyoruz. Eski oyunlardaki mükemmel aksiyon sekansları yok gibi. Oyun ileride açılıyor mu, yoksa hep bu tempoda mı ilerliyor? Bu kadar insan övgüyle bahsederken bir ben mi sıkıldım yani?

Sıkıyorsa sıkıyordur hocam çok üstelemenin bir neden aramanın anlamı yok. Eski oyunlar direk aksiyon odaklıydı, burada bulmacalar, biraz daha keşif unsurları var. Bu yüzden eski oyunların tadını vermemiş olabilir.

Aşırı aksiyona girmiyoruz derken ? yanlış oyunu oynadın galiba.
Dedigim gibi daha 5. Saatteyim. İleride ne olur bilmeme ancak 2-3 savaş dışında aşırı aksiyon hissetmedim. Yürü ara sahne izle bulmaca çöz gibi bir şeyler yaptım daha çok.

Eee napalım hocam? Her şey, herkesin zevkine uymuyor. Ayrıca oyun ilerledikçe daha da açılıyor.
Umarım dediğin olur ve açılır.

Hocam şu an neredeyse aynı yerdeyiz ve bende ilk defa oynuyorum seninle neredeyse aynı fikirdeyim sıkılmalar biraz var ama aksiyon tarafına katılmıyorum ve zaten herkesi mutlu edecek bir oyun olmadığı belli örnek olarak bende boss kesme rol yapma oyunlarını sevmiyorum ama beni içine çekmeyi başardı.

Dedigim gibi daha 5. Saatteyim. İleride ne olur bilmeme ancak 2-3 savaş dışında aşırı aksiyon hissetmedim. Yürü ara sahne izle bulmaca çöz gibi bir şeyler yaptım daha çok.
Açtınız mı bilmiyorum ama ileride yeni silah geliyor ekstra olarak yeni kombatlar açılıyor. Bu oyun zaten seni asla aksiyondan kestiği an olmuyor nasıl hissedemiyorsun ki?

Niflheim'da sis yankısı toplama bölümüne ve Muspelheim sınavlarına geldiğinde güncellersin konuyu; "yanılmışım, aksiyona doydum" diye. Daha oyunun başındasın ön yargıya gerek yok. Bol aksiyon, sağlam hikaye vs. ne varsa hepsini yaşatıyor oyun. Bunlara rağmen hala ısınamıyorsanız oynamazsınız olur biter.

Yeni konular

Geri
Yukarı