God of War 2018 sıkıcı geliyor

AsakiriMansur

Picopat
Daha fazla  
Ghost of sparta ve GoW 1-2 çok zevkliydi. Bu yüzden ve çok övülmesinden dolayı GoW 2018 yeni başladım. Henüz 5 saat oldu, alfehim girişindeyim ancak sıkılmaya başladım. Kombat güzel ama nedense aşırı aksiyona girmiyoruz. Eski oyunlardaki mükemmel aksiyon sekansları yok gibi. Oyun ileride açılıyor mu, yoksa hep bu tempoda mı ilerliyor? Bu kadar insan övgüyle bahsederken bir ben mi sıkıldım yani?

Dedigim gibi daha 5. saatteyim. İleride ne olur bilmeme ancak 2-3 savaş dışında aşırı aksiyon hissetmedim. Yürü ara sahne izle bulmaca çöz gibi bir şeyler yaptım daha çok.

Umarım dediğin olur ve açılır.

Oyunun yapısı bu zaten. Yürü, ara sahne izle, aksiyona gir, bulmaca çöz, arada çıkan yan etkinlikleri yap ve bu sırada da yetenek ağacını geliştir, zırhını falan değişir ve geliştir. Öyle her anında aksiyona girdiğimiz bir oyun değil.

Niflheim'da sis yankısı toplama bölümüne ve Muspelheim sınavlarına geldiğinde güncellersin konuyu; "yanılmışım, aksiyona doydum" diye. Daha oyunun başındasın ön yargıya gerek yok. Fazlasıyla aksiyon yaşatıyor oyun.

Niflheim'da sis yankısı toplama bölümüne ve Muspelheim sınavlarına geldiğinde güncellersin konuyu; "yanılmışım, aksiyona doydum" diye. Daha oyunun başındasın ön yargıya gerek yok. Bol aksiyon, sağlam hikaye vs. ne varsa hepsini fazlasıyla yaşatıyor oyun.
Ön yargıyla yaklaşmak gibi bir derdim yok hocam. Sadece oyun sürekli böylemi ilerliyor diye öğrenmek istedim.

Ön yargıyla yaklaşmak gibi bir derdim yok hocam. Sadece oyun sürekli böyle mi ilerliyor diye öğrenmek istedim.

Hocam silahlarınızı geliştirin, yeni skiller açın ve Muspelheim'a gelin o zaman doyasıya yaşayacaksınız aksiyonu. Endişe etmeyin kendinizi Kratos'un serüvenine ve Mimir'in harika öykülerine bırakın. Eski oyunları sevdiyseniz bunu da çok seveceksiniz. Eski bir GoW sevdalısı olarak oyunu çıktığı günden bu yana 5 kez bitirmişimdir, bir kez olsun sıkılmadım.

Ghost of sparta ve GoW 1-2 çok zevkliydi. Bu yüzden ve çok övülmesinden dolayı GoW 2018 yeni başladım. Henüz 5 saat oldu, alfehim girişindeyim ancak sıkılmaya başladım. Kombat güzel ama nedense aşırı aksiyona girmiyoruz. Eski oyunlardaki mükemmel aksiyon sekansları yok gibi. Oyun ileride açılıyor mu, yoksa hep bu tempoda mı ilerliyor? Bu kadar insan övgüyle bahsederken bir ben mi sıkıldım yani?

Daha oyunun basındasın bende oyunun baslarındayken ee God of War dedikleri bu muymus hikayesi kötü falan diyordum sonra en sevdiğim oyun oldu çocukluğumdaki o oyun oynama zevkini tekrar yasattı bana.

Ön yargıyla yaklaşmak gibi bir derdim yok hocam. Sadece oyun sürekli böylemi ilerliyor diye öğrenmek istedim.
Böyle ilerliyor, katılmıyorum diğer yazanlara. Koltuk başında uyumuştum resmen bu oyunu oynarken, aşırı abartılan bir oyun bence. Tarihin en iyi oyunları arasına kesinlikle girmemesi lazım, kötü demiyorum belli bir kitleye hitap ediyor çünkü.

Böyle ilerliyor, katılmıyorum diğer yazanlara. Koltuk başında uyumuştum resmen bu oyunu oynarken, aşırı abartılan bir oyun bence. Tarihin en iyi oyunları arasına kesinlikle girmemesi lazım, kötü demiyorum belli bir kitleye hitap ediyor çünkü.

Böyle ilerlemiyor her zaman aksiyon puzzle seni oyunda tutuyor sıkmıyor hiç. God of War raganarok u 2 günde bitirmistim.

Hocam silahlarınızı geliştirin, yeni skiller açın ve Muspelheim'a gelin o zaman doyasıya yaşayacaksınız aksiyonu. Endişe etmeyin kendinizi Kratos'un serüvenine ve Mimir'in harika öykülerine bırakın. Eski oyunları sevdiyseniz bunu da çok seveceksiniz. Eski bir GoW sevdalısı olarak oyunu çıktığı günden bu yana 5 kez bitirmişimdir, bir kez olsun sıkılmadım.
Hocam, haklıymışsınız. 17. Saati devirdim. Konuyu oluşturuken oyundan aldığım zevkle şu an aldığm zevk arasında inanılmaz bir fark var. Baltayı her vuruşumda daha çok tatmin oluyorum. Bildiğm kadarıyla oyunun bir noktasında kaos bıçakları veriliyor. Eminin ondan daha fazla zevk alacağım.

Hocam, haklıymışsınız. 17. saati devirdim. Konuyu oluşturuken oyundan aldığım zevkle şu an aldığm zevk arasında inanılmaz bir fark var. Baltayı her vuruşumda daha çok tatmin oluyorum. Bildiğm kadarıyla oyunun bir noktasında kaos bıçakları veriliyor. Eminin ondan daha fazla zevk alacağım.

Hocam sevindim adınıza. Bıçakları alınca "bu neymiş böyle ya" diyeceksiniz :). Asıl o zaman başlıyor aksiyon. İyi eğlenceler dilerim.

Hocam, haklıymışsınız. 17. saati devirdim. Konuyu oluşturuken oyundan aldığım zevkle şu an aldığm zevk arasında inanılmaz bir fark var. Baltayı her vuruşumda daha çok tatmin oluyorum. Bildiğm kadarıyla oyunun bir noktasında kaos bıçakları veriliyor. Eminin ondan daha fazla zevk alacağım.

Oyunda balta fırlatmak bile zevk veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı