God of War alınır mı?

Oyunun sorunu şu, çok kaliteli fakat herkeste aynı etkiyi bırakamıyor. Çünkü aşırı durağanlık söz konusu. Bazen benim bile baydığım oldu. Ama başpıt olduğu gerçeği değişmez. Sevenlere de, sevmeyenlere de gerçekten hak veriyorum. O yüzden kişiye göre değişkenlik gösterdiği için alın diyemem. Epic'ten ucuza olursa olur.

Şöyle de bir gerçek var, bu oyun kesinlikle oynanması gereken oyunlardan bir tanesi. Ölmeden oynanması gereken oyunlar listesinde olanlardan bana göre. Tarzınız önemli. Saf durmadan aksiyon mu, hikaye mi seçtiğinize bağlı. Baba-oğul ilişki ve maceraları hikayesi severim diyorsanız, kaçırmayın. Çünkü GoW tam olarak bu.

Eğer oynamak için acelen yoksa sabrederim diyorsan, şuan için oynayacak oyunun varsa yaz indirimlerini bekle bence çünkü çok daha ucuza alma şansın olabilir Epic Games kuponu ile birlikte.

Hikaye bazlı oyunları seviyorsanız, mitolojiye ilginiz varsa mükemmel gidiyor. İkisi de yoksa sadece savaş mekanikleri için alınır mı emin olamadım. Bana bu inceleme yardımcı olmuştu belki size de fikir verir.

Geri
Yukarı