God Of War alınır mı?

AC Odyssey oynuyorum bu aralar mitlojik varlıklar ilgimi çekti bu yüzden almak istiyorum aslında

E kaçırma o zaman. Kafana silah mı dayayalım al diye 😁. Oyun zaten 2018 de RDR2 ile kapışmış bir oyun. Daha ne olsun.

Sorun o RDR 2 aldım 2 yıldır kütüphanede bir oynama motivasyonu bulamadım. :D

Siz zaten en büyük hatayı yapmışsınız bile. Bundan sonra ben bir şey diyemem. Çok şey kaybetmişsiniz haberiniz olsun.

Dünyası çok büyük olduğu için bende daha oynamadım kütüphanede bekliyor şu an o kadar büyük dünyalı bir oyun için benim de motivasyonum yok.

Açık dünyanın büyüklüğü gözünüzü korkutuyorsa sadece Ana hikaye ye odaklanarak gidebilirsiniz. Oyun sizi açık dünyada gezmen gerek diye zorlamıyor zaten.

Alınır. Oyunda Türkçe dil desteği de var ve hikâye yönünden de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı da iyi, daha ne olsun? :D Dövüş sistemi de güzel, bir tek oyundaki bulmacalar can sıkıcı olabilir de zamanla da ona da alışılır.

Tabii zevk meselesi. Ama dediğim gibi RDR2'yi de Max Payne gibi oynayabilirsiniz.

Bak şimdi gözüm tropico 6 ya takıldı :D

Alınır. Oyunda Türkçe dil desteği de var ve hikâye yönünden de oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz. Fiyatı da iyi, daha ne olsun? :D dövüş sistemi de güzel, bir tek oyundaki bulmacalar can sıkıcı olabilir de zamanla da ona da alışılır.

Bulmaca severimde hocam tropico 6 ya kaydı gönlüm çok arada kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak şimdi gözüm tropico 6 ya takıldı :D

Bulmaca severimde hocam tropico 6 ya kaydı gönlüm çok arada kaldım

İkisi türü farklı oyunlar ama bana kalırsa God of War ile boy ölçüşecek oyun sayısı bir elin parmağını geçmez. Benim tarafım belli gerisi size kalmış.

Geri
Yukarı