God of War indirime girer mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Aeronight onu göremiyorsun diye biliyorum ama ne zaman indirime girdigini gorebilirsin.
@Life_is_for_Living ben de yaptigim davranisin dogru oldugunu soylemiyorum. Sen de bana karisamazsin zaten.
Ben zaten senin davranışa karışmıyorum yine olayı yanlış yere çekiyorsun. Yaptığın 10 liraya satın almanın doğru olmadığını söylüyorum ve sen de bunun farkındasın sıkıntı yok. Okey?

Konuda halen bir anlam uyuşmazlığı var. 10 TL'ye hesap satın almak ile oyunu ücretsiz olarak indirerek oynamak arasında hiçbir fark yok. Vermiş olduğun 10 TL oyunun yapımcı şirketine gitmiş olmuyor çünkü bir kişi satın aldığı oyunu 100 kişiye Steam kurallarına aykırı bir şekilde dağıtıyor. Oyunu yapan şirkete destek vermek ve satın alınan oyunun orijinal olarak sayılabilmesi için oyunun normal bir şekilde satın alınması gerekiyor.

10 TL'ye alınan paylaşımlı hesaptan oyunu Steam üzerinden indirmiş oluyorsun fakat bu oyuna, oyunu yapan şirkete para ödediğin anlamına gelmiyor. Bunu anlamak zor değil bence hocam.
Çok haklı bence. Ödediğin para Sony'ye gitmiyor. Benim alma amacım zaten oyunun firmasına olan borcumu ödemek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı