God of War "indirme devam ediyor" kısmında takılı kaldı

Daha fazla  
PS4'de God of War oynuyordum cadının teknesini aldığımız yere gelince indirme yapıyor fakat hiçbir şekilde indirme ilerlemiyor. Herhangi bir çözümü var mı? CD'nin ufak bir hasarı var ama buraya kadar sıkıntısız oynadım.
15951356643575078415337933740149.jpg

Son düzenleme:
God of War'ı yaklaşık 3 kere ve "Ben Savaş Tanrısıyım" modunda bitirdim. Ama hiç indirme yaptığını görmemiştim. İnternetini kontrol et. Çıkıp tekrar gir. Otomatik save yapıyor zaten. Eğer yine olmazsa yuvarlak tuşuna bas. Eğer yine olmassa CD'ye "hoh" yap. Temizle.

PS4'de God of War oynuyordum cadının teknesini aldığımız yere gelince indirme yapıyor fakat hiçbir şekilde indirme ilerlemiyor. Herhangi bir çözümü var mı? CD'nin ufak bir hasarı var ama buraya kadar sıkıntısız oynadım.
Eki Görüntüle 618530
Oyunun indirmesinin sadece ilk kısmını bitirip oyuna girdiğinizde oluyor. Tam inmesini bekleyin (indirme ekranında 2 kısım oluyor ondan bahsediyorum)

Oyunun indirmesinin sadece ilk kısmını bitirip oyuna girdiğinizde oluyor. Tam inmesini bekleyin (indirme ekranında 2 kısım oluyor ondan bahsediyorum)
İki kısımdan kastınız iki tane güncelleme var o mu ?
God of War'ı yaklaşık 3 kere ve "Ben Savaş Tanrısıyım" modunda bitirdim. Ama hiç indirme yaptığını görmemiştim. İnternetini kontrol et. Çıkıp tekrar gir. Otomatik save yapıyor zaten. Eğer yine olmazsa yuvarlak tuşuna bas. Eğer yine olmassa CD'ye "hoh" yap. Temizle.
Çok kez sildim bazen oyunu açmaya bastığım da hata veriyor sonra bir daha tıklıyorum açıyor.
Birde bir dip not, ps kullanıcısı değilim ödünç aldım abimden çok anlamıyorum iki kere güncelleme yaptım oyuna girerken başkada bir şey yapmadım
Oyunun başlarında tam neresi hatırlamıyorum orada da bir indirme yapmıştı o oldu internette bi sıkıntı olduğunu zannetmiyorum çok kez girdim çıktım 2 kere silip oyunu tekrar yükledim

Geri
Yukarı