Sürprizbozan God of War keski ne işe yarar?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Aslında ne işe yaradığını biliyorum, büyü ile mühürlenmiş olan kapıları açıyor, jounheime gitmeden önce bu haritadaki mühürlü kapıları açmak istiyorum. Bu kapılar haritada ne diye geçiyor? Mistik kapı mı?

@SHYAH

Onu geri getiremezsiniz. Adı Blade of chaos. Bütün God of War oyunlarında bulunduğu için spoiler sayılmaz. Nasıl atmayı başardınız?

Tamam hocam 1 ve 2'ye basarak kuşanıyormuşuz :D ilk fightta deneme için verdiğinde unequip yaptım kazala fighttan sonra söyledi.

Hidden chambers olması lazım, gizli oda olabilir türkçesi. Jotunheim'a gittikten sonra da açabilirsin tüm kapıları. Hepsinin içinde valkür var.

Onu geri getiremezsiniz. Adı Blade of chaos. Bütün God of War oyunlarında bulunduğu için spoiler sayılmaz. Nasıl atmayı başardınız?

Hocam ben o zaman yan görevleri yapmasam oyun bitene kadar, bittikten sonra yapabilir miyim? Önce oyunu bitirmek daha iyi olur çünkü.

Son düzenleme:
Tamam hocam 1 ve 2'ye basarak kuşanıyormuşuz :D ilk fightta deneme için verdiğinde unequip yaptım kazala fighttan sonra söyledi.

Hocam ben o zaman yan görevleri yapmasam oyun bitene kadar, bittikten sonra yapabilir miyim? Önce oyunu bitirmek daha iyi olur çünkü.

Evet yapabiliyorsun. Benim kişisel tercihim oyunun finalinden önce tüm yan görevleri bitirip, can ve rage barlarını fulleyip öyle final bossa gitmek oluyor.

Evet yapabiliyorsun. Benim kişisel tercihim oyunun finalinden önce tüm yan görevleri bitirip, can ve rage barlarını fulleyip öyle final bossa gitmek oluyor.

Normalde bende öyle yapıyorum hocam, ama oyun bitmeyecek sanırım bu gidişle :D şu anda atreus hastalandı ve onu iyileştirdim, helheimi biraz keşfediyorum şok okları ile açılan kapılar ile, ortalama ne kadar süre kalmıştır sizce?

Fark etmez.

Normalde bende öyle yapıyorum hocam, ama oyun bitmeyecek sanırım bu gidişle :D şu anda atreus hastalandı ve onu iyileştirdim, helheimi biraz keşfediyorum şok okları ile açılan kapılar ile, ortalama ne kadar süre kalmıştır sizce?

Son 8-15 saate girmiş olmanız gerekiyor.

Çok yan içerik yok aslında. Valkür meclisinin başı abla hariç herkesi kestiğim bi gameplay 70 saat kadar sürmüştü. Şu an ful ana görev gidersen 5 saate bile bitebilir hızına bağlı olarak. Fast travel kullanmadan yavaş yavaş, her yeri geze geze git.

Geri
Yukarı