God of War kitap incelemesi

Merhaba değerli forum kullanıcıları bu benim ilk inceleme konum hatalar için kusura bakmayın;
Kitabı ayın 2'sin de Amazon üzerinden aldım ama daha yeni bitirebildim Gow kitap buyurun kitabın linki.
Öncelikle kitabın yazarı ve diğer bilgileri vermeyeceğim çünkü her biri sitesinde var yanii oradan bulabilirsiniz şimdi incelemeye geçiyorum.
kitabın kapağı böyle yazılar biraz kabartmalı.

1668881565429.png

Kitabın hikayesine gelecek olursak;
Oyunun hikayesi ile neredeyse aynı anlatılacak çok bir şey yok.
Faye'nin ölümü sonrası son dileğini olan küllerini diyarın en yüksek noktasına taşımak gerçekleştirmek isteyen kratos ve atreus Faye'nin işaretlemş olduğu ağaçları keserek hikaye başlar.

daha fazla spoiler olmaması adına bu kadar anlatacağım eğer hikayeyi okumak istiyorsanız bu makaleyi okumanız öneririm ziraa karika özetlenmiş:

Eğer oyunu oynadıysanız hem hikayeye hakimsinizdir hem de kitabı okurken her olay kafanızda canlanıyor.

Son sözler:
Ragrorök'den önce okuyun bence.
Harika oyunun harika romanı.
Kesinlike Oyunu'da oynamanızı tavsiye ederim.
Ve sonra kitabı okumanızı öneririm tam terside olabilir size kalmış tabii ki.
puanım:9/10

Okuduğunuz için teşekkürler 😍 😍
Destekleri ve fikirleri için @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocama teşekkür ederim ayrıca @Vanga28 hocamda etiketlememi istemişti ona da buradan selam.
@592041 hocam sizin kadar olmasa da denedik bir şeyler.

Son düzenleme:
Merhaba @walter wick bu kitap bir süredir aklımdaydı, PlayStation 2 ile başlayan bir serüven oldu God of War. Yakın bir zamanda hayvan çiftliği kitabı ile birlikte bu kitabı satın alacağım.

İnceleme bir kitaba yakışır ve okuyucuya spoiler verilmeden yapılmış, gelecekte yapacağın diğer bloglarını şimdiden merak ediyorum 🙏

Benim hakkımda yapmış olduğun ince yorumun için teşekkür ederim, ziraa abur cubur incelemelerim eğlence amaçlıdır. Uzun bir zamandır bana gösterdiğin desteklerin için ayrıca teşekkür ederim. 😇

Merhaba @walter wick bu kitap bir süredir aklımdaydı, PlayStation 2 ile başlayan bir serüven oldu God of War. Yakın bir zamanda hayvan çiftliği kitabı ile birlikte bu kitabı satın alacağım.

İnceleme bir kitaba yakışır ve okuyucuya spoiler verilmeden yapılmış, gelecekte yapacağın diğer bloglarını şimdiden merak ediyorum 🙏

Benim hakkımda yapmış olduğun ince yorumun için teşekkür ederim, ziraa abur cubur incelemelerim eğlence amaçlıdır. Uzun bir zamandır bana gösterdiğin desteklerin için ayrıca teşekkür ederim. 😇

Öncelikle bu güzel yorum teşekkürler.
Hayvan çitfliği'de gerçekten çok iyi bir kitap ikisi de çok iyi eğer isterseniz sizin de kitap incelemenizi bekliyor olacağım😊

Benim blog serüveni daha ne kadar sürer bilmiyorum ancak bunu duymak beni sevindirdi.

Rica ederim ne demek, her zaman.🙂🤩
İyi geceler.

Son düzenleme:
Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim ben oyununu oynamadım önce kitabını okumayı düşünüyorum yoksa okuyasım gelmez sonunu bildiğim şeyin. Çok zorlanırmıyım birde dili akıcı mı ?

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim ben oyununu oynamadım önce kitabını okumayı düşünüyorum yoksa okuyasım gelmez sonunu bildiğim şeyin. Çok zorlanır mıyım bir de dili akıcı mı?

Eğer okumayı biliyorsanız gayet güzel bir Dil'e sahip ben hayatımda daha yeni kitap okuma alışkanlığı edinmeme rağmen gayet akıcıydı tavsiye ederim.

Bu kitap 2018'den beri bende o yıldan beri baştan sona belki 3-4 defa okumuşumdur. Gerçekten çok iyi bir kitap ayrıca incelemen güzel olmuş.

Teşekkür ederim yorumun için, gerçekten de güzel bir kitap okumanızı tavsieye ederim

Eğer okumayı biliyorsanız gayet güzel bir Dil'e sahip ben hayatımda daha yeni kitap okuma alışkanlığı edinmeme rağmen gayet akıcıydı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim yorumun için, gerçekten de güzel bir kitap okumanızı tavsieye ederim
Hocam eğer okumadiysaniz hobbit kitabini tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı