Çözüldü God of War lisan diski görevinde takıldım!

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenJyz

Decapat
Arkadaşlar dokuzlar gölü'nde, dünya yIlanıyla konuştuktan sonra sular çekildi. Sonrasında sarı bir gemi ortaya çıktı. Gemi'de ana hikayeyi devam etmem için Atreus'un şifreyi çözmesi gerek fakat lisan diskleri toplamamı istiyor 2'sini topladım 2'sini hala bulamadım. Birini attığım SS'deki yerde olduğu söyleniyor fakat oraya nasıl çıkacağımı bilmiyorum. Yardım edin!

Godofwar Screenshot 2022.01.22 - 22.06.20.14-min.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedense ana görev olarak öyle bir şey istediğini hatırlamıyorum.
Dünya Yılanı ile konuştuktan sonra Dokuzlar Gölünün ortasındaki büyük yapıta gidip göreve devam ediyoruz diye hatırlıyorum. Senin bahsettiğin şey sanırım bir yan görev.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda yan görevler ve toplanabilirler vs. yok. Saf ana görev dizini takip ediyor. Ana görev dizininde takıldığın yerlerde buradan bakabilirsin.

Teşekkür ederim saatlerdir o görevi ana görev sanıp uğraşıyordum.
Hikaye için gerekmiyor ki. Niflheim parçalarını diyorsan zaten bu aşamada toplayamıyorsun hepsini. Bir kısmını ileride topluyorsun.

Nedense ana görev olarak öyle bir şey istediğini hatırlamıyorum.
Dünya Yılanı ile konuştuktan sonra Dokuzlar Gölünün ortasındaki büyük yapıta gidip göreve devam ediyoruz diye hatırlıyorum. Senin bahsettiğin şey sanırım bir yan görev.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda yan görevler ve toplanabilirler vs. yok. Saf ana görev dizini takip ediyor. Ana görev dizininde takıldığın yerlerde buradan bakabilirsin.

Geri
Yukarı