God of War nereden indirilir?

Adam korsan indireyim dememiş ki? Belki arkadaş bilmiyor PC için bu oyunun çıkış yapmadığını? Düzgünce anlatmak varken neden bu üslubu tercih ediyorsunuz?
Video oyun kültürüne sahip veya azıcıkta olsa oyundan,oyunculuktan anlayan bir insanın soracağı bir soru değil çünkü. Konuyu açan arkadaşın soruş biçimi ben torrentçi tayfadanım diyor resmen.
Nereden satın alabilirim diye sormadan link var mı, nereden indirebilirim diye soruyor. Tam torrentçi zihniyeti.

Konu sahibinden çok yorumlarda bir arkadaş vardı, korsan kullanımını marifet gibi anlatıyordu. Yorumlar onaydı aslında.
O arkadaş benim. 50 tl den fazla olan oyunlara para vermem. 450 TL oyun alamam kusura bakmayın. PS4 varken 27 tane oyunu satın aldım.İndirime girdi mi almıştım. Hatta Mafia 3, NFS Paypack olsun aldım 1 yıl bekledi oynamadan sattım PS'yi. Şimdi PC oyuncusuyum. Zengin olsam bende uğraşmam crackle ama ne yapacaksın işte geçim derdi. Asgari ücretle çalışırken bir oyun bağımlısı olarak hobime o kadar para yatıramam. Mağfiret değil zorunluluk.

O arkadaş benim. 50 tl den fazla olan oyunlara para vermem. 450 TL oyun alamam kusura bakmayın. PS4 varken 27 tane oyunu satın aldım.İndirime girdi mi almıştım. Hatta Mafia 3, NFS Paypack olsun aldım 1 yıl bekledi oynamadan sattım PS'yi. Şimdi PC oyuncusuyum. Zengin olsam bende uğraşmam crackle ama ne yapacaksın işte geçim derdi. Asgari ücretle çalışırken bir oyun bağımlısı olarak hobime o kadar para yatıramam. Mağfiret değil zorunluluk.
Marifet değil zorunluluk diyorsunuz ama video oyunları zaruri bir ihtiyaç değil ki bir eğlence aracı. Oynamasanız da hayatınızdan çok bir şey kaybetmiş olmazsınız. Oyunların ülkemizde pahalı olması korsan içeriklere yönelmeyi meşru kılmaz.

Zamanında PC platformuna yasal olmayan bir şekilde portlanmaya çalışıldı.
"Çalışıldı", başarılı olup olmadığını bilmiyorum ve korsan kullanmanızı tavsiye etmiyorum.
En temiz yol ikinci el bir PS3 almak.

Geri
Yukarı