Çözüldü God of War Nilfheim lanetli sis koruması efsunu nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Honeckeer

Picopat
Daha fazla  
God of War 4'te Nilfheim'da aşırı zorlanıyorum. Ivaldi'nin atölyesi'nde o lanetli sislerin etkisini azaltan bir efsun varmış. Onu nereden bulabilirim?

Çözüm
Hvergemir Taşı hocam. Direkt Sindri veya Brok'tan satın alınabilmesi gerek.

Ayrıca Ivaldi'nin zırhlarını almanız size süre açısından oldukça katkı sağlar. Valkür zırh setiyle giriyorsanız zorlanmanız muthemel.

1682363264477.png

Tılsım olarak ise bu var;

1682363332030.png

Niflheim'daki efsanevi sandıklardan düşebiliyor bu tılsım. Ancak orada daha rahat olmanız için Hvergemir taşını almanızı tavsiye ederim.
Hvergemir Taşı hocam. Direkt Sindri veya Brok'tan satın alınabilmesi gerek.

Ayrıca Ivaldi'nin zırhlarını almanız size süre açısından oldukça katkı sağlar. Valkür zırh setiyle giriyorsanız zorlanmanız muthemel.

1682363264477.png

1682363332030.png

Niflheim'daki efsanevi sandıklardan düşebiliyor bu tılsım. Ancak orada daha rahat olmanız için Hvergemir taşını almanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Çözüm
Hvergemir taşı hocam. Direkt sindri veya Brok'tan satın alınabilmesi gerek.

Ayrıca ıvaldi'nin zırhlarını almanız size süre açısından oldukça katkı sağlar. Valkür zırh setiyle giriyorsanız zorlanmanız muthemel.

Eki Görüntüle 1753453

Eki Görüntüle 1753455

Niflheim'daki efsanevi sandıklardan düşebiliyor bu tılsım. Ancak orada daha rahat olmanız için hvergemir taşını almanızı tavsiye ederim.

Hocam hvergemir taşı dükkanda yok. Onu bulamadığım için atölyeye giriş çok zor şu anda. Dolayısıyla buğu çapası veya Nilfheim'ın gözünü de bulamadım.Bunlar var sadece.

Hocam hvergemir taşı dükkanda yok. Onu bulamadığım için atölyeye giriş çok zor şu anda. Dolayısıyla buğu çapası veya Nilfheim'ın gözünü de bulamadım. Bunlar var sadece.

Kusura bakmayın hocam ben efsun bölümünde aradım taşı. Buldum şimdi tılsım bölümünde. Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• nfgz.png
    nfgz.png
    1,8 MB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Kusura bakmayın hocam ben efsun bölümünde aradım taşı. Buldum şimdi tılsım bölümünde. Teşekkürler.
Ne demek, rica ederim :D

"Niflheim'ın gözü"nden bahsederken tılsım yerine efsun demek istemiştim, yanlış olmuş. Üzerinden zaman geçtiği için mesajı da düzenleyemedim yine de demek istediğimi anladınız zaten, sorun yok :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı