God of War ön yükleme açıldı

Ben zaten indirmiştim anladığım kadarıyla şimdi dosyaları çözülüyor Steam tarafından %60'ı bitti :)
Hepimize iyi oyunlar!
steam.png

Son düzenleme:
@AKBLT_25
FPS sorunu yaşıyor musunuz? Ara sahne giriyor FPS 20-30 civarı oluyor. Dövüşte 70-80 FPS alırken nedensiz yere FPS 30-40 oluyor. FSR açıyorum FPS yükselmek yerine düşüyor. Herhangi bir darboğaz söz konusu değil. PS4 ile oynarken daha akıcı oyun deneyimi yaşamıştım.

@AKBLT_25
FPS sorunu yaşıyor musunuz? Ara sahne giriyor FPS 20-30 civarı oluyor. Dövüşte 70-80 FPS alırken nedensiz yere FPS 30-40 oluyor. FSR açıyorum FPS yükselmek yerine düşüyor. Herhangi bir darboğaz söz konusu değil. PS4 ile oynarken daha akıcı oyun deneyimi yaşamıştım.
Sisteminiz nedir?

@494722
RTX2070 Super
Ryzen 7 3800X
16GB 3200Mhz RAM
Samsung 980 1TB M2 SSD
Beni rahatsız eden FPS düşmesinden çok garip bir akıcılık sorunu vardı. FPS düşmediğinde bile garip bir şekilde oyun akıcı gelmiyordu.
Steam yorumlarına baktığım zaman kontrolcü ile oynandığı zaman akıcılık sorunu azaldığı yazıyordu. Garip geldi ama işe yaradı. Mouse ile hızlı çevirdiğim için oluyor sanırım. 3600 DPI ile oynuyorum.
Ara sahne sorunu artık olmuyor. Ara sahne girdiği zaman FPS 100-120 civarı oluyor.
Optimizasyonu iyi değil bence.

@494722
RTX2070 Super
Ryzen 7 3800X
16GB 3200Mhz RAM
Samsung 980 1TB M2 SSD
Beni rahatsız eden FPS düşmesinden çok garip bir akıcılık sorunu vardı. FPS düşmediğinde bile garip bir şekilde oyun akıcı gelmiyordu.
Steam yorumlarına baktığım zaman kontrolcü ile oynandığı zaman akıcılık sorunu azaldığı yazıyordu. Garip geldi ama işe yaradı. Mouse ile hızlı çevirdiğim için oluyor sanırım. 3600 DPI ile oynuyorum.
Ara sahne sorunu artık olmuyor. Ara sahne girdiği zaman FPS 100-120 civarı oluyor.
Optimizasyonu iyi değil bence.
Anladım hocam umarım kısa zamanda bir kaç güncelleme ile toparlarlar. Akıcılık için fps sabitlemeyi deneyebilirsiniz.

Sadece birkez crash sorunu vardı onu da gelen güncelleme ile düzelttiler (en azından bende öyle oldu) onun dışında bir sorunum yok zaten benchmark videosu da çektim insanlara yardımcı olmak için en azından RTX 3060 ekran kartı olanlar 1080p Ultra ayarlarda gayet akıcı oynayabilirler bunu diyebilirim ki eğer sakıncası yoksa burada da paylaşabilirim videomu.

@DaTTeBayoTheFrog

@AKBLT_25
Crash sorunu yaşamadım ama beklediğim akıcılığı alamadım. Umarım düzelir.
Video paylaşmanız benim için sorun olmaz.
Videomu paylaşabilirim belki ama paylaşmama ihtimalime videomdan birkaç görüntü atayım oyun içi fikir vermesi açısından.
GOW -1.png
GOW -2.png
GOW.png

Özellikle ilk boss savaşında malum kişiyle olan trol olan değil çok düşük FPS'ler gördüm 38-50-55 gibi değerler GPU kullanımı çok düşüyor bunun dışında akıcı şekilde oynuyorum özellikle yüksek ayarlarda 80-110 aralığında genellikle. Şuan için üzdü şu boss kısmı.

Yeni konular

Geri
Yukarı