Çözüldü God of War oynayamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eraph

Decapat
Yer
Tekirdağ/Türkiye
Daha fazla  
Hocam. God of War 3 oynamaya çalışıyorum. (PS4) ama CD'yi taktığım zaman okumuyor. Haydaa derken. Bir anda Uncharted 4 gözüktü. Giremiyorum oyuna. İşin garibi Uncharted'a da giremiyorum. Nasıl çözeceğim?

Dosya Ekleri

• 1596885693130-1699298745.jpg
    1596885693130-1699298745.jpg
    817,7 KB · Görüntüleme: 167
CD önceden çalışıyor muydu? Yeni mi aldınız CD'yi? Nereden aldınız?
CD eskiden çalışıyordu. 0'dı aldığımda.
CD'nin üzerine başka bir oyun yazmışlar herhalde o oyunda yazılamamış hatalı.
Hocam eskiden rahat oynuyordum.
Hocam çektiğiniz fotoğrafta CD takılı değil diyor. Siz o fotoğrafı çekerken CD takılı mıydı?
CD takılı. Bir sorun var. Ne GoW'u açıyor. Ne Uncharted'ı.
Hocam, fotoğrafı koşarken mi çektiniz? 😁😁
Telefon taş devrinden napalım.

Hocam PS4'ün hangi modeline sahipsiniz? Şuanda önceki kullandığınız CD'nin hala takılı olarak algılıyor sanırım Başka bir CD'niz varsa takarsanız gene Uncharted oyununu mu gösterecek test eder misiniz?

Hocam PS4'ün hangi modeline sahipsiniz? Şuanda önceki kullandığınız CD'nin hala takılı olarak algılıyor sanırım Başka bir CD'niz varsa takarsanız gene Uncharted oyununu mu gösterecek test eder misiniz?
PS4 Slim. Horizon , GTA 5 , Driveclub ve 2K19 denedim. Sorunsuz açtı. Cuh modeli: 2216B

Bi an FAT kasaya sahipsiniz sandım Çünkü FAT kasalarda CD soketlerinde sıkıntı vardı ilk kasalarında ama sizinkisi Slim'miş. Hocam o zaman elinizdeki CD sorunlu olabilir diye düşünüyorum. Belki cihazın kendisinde de problem olabilir diyeceğim de Slim kasalarda bu CD girişlerinde sıkıntı artık pek çıkmadığını biliyorum.

40 saatlik netleme uğraşının ardından çektim bir şeyler.
(Dikkat edin arkada Kratos'un kafası var.)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20200808-153017.png
    Screenshot_20200808-153017.png
    809,2 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı