God of War PC on yükleme tarihi duyuruldu

Bu forumda bunları nasıl bu kadar rahat diyebiliyorsunuz artık?

Hocam link atmıyor, teşvik etmiyor. Kırılsa oynarım diyor, burada kötü bir şey yok. Korsan oynamak kişinin kendi tercihidir, isteyen istediği şekilde oynar. Sadece forumda link paylaşılması yasak.

Hocam link atmıyor, teşvik etmiyor. Kırılsa oynarım diyor, burada kötü bir şey yok. Korsan oynamak kişinin kendi tercihidir, isteyen istediği şekilde oynar. Sadece forumda link paylaşılması yasak.
Korsana destek verilmeyen forumda oyunun korsana düşmesini bekleyen birini teşvik etmiyor bilmem ne diye kılıf bulacak degilim ayrıca bunu diyen çocuklar büyük ihtimalle "hikayeli oyuna para verilmez" diyenlerle aynı kişiler forumda bu kuralda bir gevşeme olunca bu çocuklarada bir rahatlık gelmiş. Pişkinlikden başka birşey degil

Korsana destek verilmeyen forumda oyunun korsana düşmesini bekleyen birini teşvik etmiyor bilmem ne diye kılıf bulacak degilim ayrıca bunu diyen çocuklar büyük ihtimalle "hikayeli oyuna para verilmez" diyenlerle aynı kişiler forumda bu kuralda bir gevşeme olunca bu çocuklarada bir rahatlık gelmiş. Pişkinlikden başka birşey degil
Dostum ilk önce bir sakin ol nefes al. Karşındakini tanımadan etmeden, niyeti ne bilmeden saldırıya geçiyorsun. Ayrıca forum tapulu malın mı? Yönetim görmüş mesajı sorun etmemiş. Çok istiyorsan şikayet et geç. Boşuna saldırmana gerek yok millete.

Korsana destek verilmeyen forumda oyunun korsana düşmesini bekleyen birini teşvik etmiyor bilmem ne diye kılıf bulacak degilim ayrıca bunu diyen çocuklar büyük ihtimalle "hikayeli oyuna para verilmez" diyenlerle aynı kişiler forumda bu kuralda bir gevşeme olunca bu çocuklarada bir rahatlık gelmiş. Pişkinlikden başka bir şey degil.

Bir oyuna 330 TL vermemek onun ayıbı değil bence.

Bir oyuna 330 TL vermemek onun ayıbı değil bence.
Bütün oyunlar 50 TL de olsa korsan oynamaya devam edecek birçok kişi vardır. Hatta 10 TL dahi olsa korsan oynarlar çünkü bir süre sonra alışkanlık oluyor. Oyuna para verilir mi bedavası varken gibi düşüncelerden dolayı sürekli korsan oynamak isterler. Herkes için demiyorum ama geneli bu kafada.

Geri
Yukarı