God of War "PC Out of Memory" hatası

Daha fazla  
İlk 3 saat sorun yoktu. Denize açılıp Thor'un heykelinin olduğu mekanın altına inince bu hatayı vermeye başladı. Sebebi ne olabilir?
2x8GB XPG 3000MHz RAM.
RTX 2060 Super.

Hayır olmuyor. Ama FPS düşüşü gerçekleşiyor.

FPS düşüşü oyun ve bölge ile alakalı. Ayarları düşürünce bir hata gidiyorsa sanki bir yerde memory leak var gibi. VRAM'i sömürüp çöküyor olabilir.

Hocam orta grafiklerde o kısmı geçip sonra yükseltmeyi mi denemeliyim şimdi ne tavsiye edersiniz?

Ayarları ultra yerine yüksek yaptığında olmuyorsa oyunu bu şekilde oyna. Yüksekte de çöküyorsa o bölgede düşür sonra yükseltirsin. Hem köprü çevresinde oyun süresi az hem de yüksek ayarların ultradan farkı yok.

Köprü kısmını geçtim, yükseğe aldım ve zehirli cadıyla savaştım, kurtların karşısına çıkınca hata verdi.
Map hala aynı map falan mı o yüzden mi ve bu mapda yüksekte oynamanın yolu yok mu yani :D FPS 90-100 arası değişiyordu bu arada kapalı bir mekandı.

Ayarları Ultra yerine yüksek yaptığında olmuyorsa oyunu bu şekilde oyna. Yüksekte de çöküyorsa o bölgede düşür sonra yükseltirsin. Hem köprü çevresinde oyun süresi az hem de yüksek ayarların ultradan farkı yok.

@kino önerebileceğin başka bir şey var mı? 5 dakika sonra hatayı veriyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı