God of War PC versiyonu alınır mı?

Harbiden RDR 2 bu konuya nasıl geldi diyorum bende. 😀
Usta bende RDR 2 var oynadım biraz sarmadı oyun sonra dan mı hareketleniyor
konu RDR 2 ye gelmişken sorayım dedim.

Bence 2018 oyunu olduğu için fiyatına değmiyor. 150 liradan fazla ederi yok. Epic Games alabileceğin en ucuz platform.
Oyunun yılı pek de önemli değil grafikleri çok güzel görünüyor ayrıca mekaniklerini de baya övenler var.

Usta bende RDR 2 var oynadım biraz sarmadı oyun sonradan mı hareketleniyor.
Konu RDR 2'ye gelmişken sorayım dedim.

Oyunun yılı pek de önemli değil grafikleri çok güzel görünüyor ayrıca mekaniklerini de bayağı övenler var.

God of War mesela vur kır parçala oyunu seni daha çok saracaktır ve bu tarz oyunculara RDR önermiyorum ben God of War daha seveceğinize eminim. RDR 2 oynarken başta bende inanılmaz sıkıldım görev ağırlıklı gidin evet hareketlenecek. İlk sıkıldığım an at ile çok sıkıntılı bir yerden takla atmıştım. Gerçekçilik hat safhada gerçekten. 🙃

Bence 2018 oyunu olduğu için fiyatına değmiyor. 150 liradan fazla ederi yok. Epic Games alabileceğin en ucuz platform.

Bu da haklı bir eleştiri işte ama 2018'in devrim niteliği oyunlarından biri olduğunu düşünüyorum yıllardır oyun oynadım bazı şeyleri ilk defa bu oyun sayesinde fark ettim. Mesela savaşırken çevrenin parçalanması insana çok fazla haz veriyor onu hissettim. Diğer bana kattığı şeyde grafikleri öyle geçiş sahneleri koymuşlar ki kontrol bende sanıp tuşlara basıyorum. Bir de yetenek ağacı bayağı genişti.

Geri
Yukarı