God of War PC versiyonu alınır mı?

Sergen Saruhan

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500
Ekran Kartı: Asrock RX 6600
Ram: 16 GB
Anakart: Asrock B550M-HDV
Arkadaşlar Epic Games'de God of War iyi bir fiyata satılıyor. Birkaç yerde combat sisteminin iyi olduğunu okudum. Sizce alınır mı?
Klavye ve mouse ile oynamayı düşünüyorum oyunu kötü etkiler mi?

Arkadaşlar Epic Games'de God of War iyi bir fiyata satılıyor. Birkaç yerde combat sisteminin iyi olduğunu okudum. Sizce alınır mı?
Klavye ve mouse ile oynamayı düşünüyorum oyunu kötü etkiler mi?

Şu an oynuyorum indiegala ile 160 TL Steam key şeklinde almıştım.combat sistemine aşığım ve RTX 4060'ım sayesinde Ultra 60 FPS alabiliyorum sabit.

Beni ilk 1 2 saat sonunda çok sıkmıştı hep aynı mekanlarda dönüp dolaşıp duruyorsun oyun boyunca yaratık çeşitliliği desen yeterli değil. Bazı boss savaşları güzeldi.

Beni ilk 1 2 saat sonunda çok sıkmıştı hep aynı mekanlarda dönüp dolaşıp duruyorsun oyun boyunca yaratık çeşitliliği desen yeterli değil. Bazı boss savaşları güzeldi.

Mekanlar birbirini tekrar etmiyor ve yaratık çeşitliliği bence yeterli. Ama evet mantık bir yerden sonra hep aynı. Başlangıçta yani ilk 1 ve 2 saatte verdiği coşkuyu sonuna iyi yediremişler hatta çok fena bir sakinlik oluyor. Anlamadığım şekilde bir de bosslar zırt diye anlamadan çıkıyor. Normalde oyunlarda boss geleceğinde hissederim bunlar harbi şok ediyor.

Oyun Control+ mitoloji gibi bu arada. 😀
Yeni aklıma geldi.

Şu an oynuyorum indiegala ile 160 TL Steam key şeklinde almıştım.combat sistemine aşığım ve RTX 4060'ım sayesinde Ultra 60 FPS alabiliyorum sabit.
Epic den başka ucuza GOW alabileceğim site biliyor musun ?
indiegala ya baktım 629 TL Epic de 288 e alıcam.

Epic'den başka ucuza GoW alabileceğim site biliyor musun?
İndiegala ya baktım 629 TL Epic de 288'e alacağım.

Bilmiyorum ben forumları deli gibi takip ettiğim için bu fırsatı yakaladım yoksa 629TL falan normalde o zamanda fiyatı. Alalı çok olmadı yani bende. Epic'ten daha uyguna bulamazsın. Şu an 10 saat oynamışım.

Geri
Yukarı