God of War: Ragnarök CD almak vs dijital almak

Amin Rasulov

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar God of War: Ragnarök almak istiyorum PS4 PS5 versiyonunu ileride PS5 olduğunda PS5'in gücüyle yeniden oynamak için ama ben CD koleksiyonu yapmak istedigimden CD'li almak istiyorum PS4 CD versiyonunu alirsam ileride PS5'te o CD'yi takıp PS5'in gücü ile oynayabilir miyim? Yoksa problem yasar miyim bir problem olur diye korkuyorum o yüzden dijital almak istedim sonra ne öneriyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PS5'de her oyunun Backwards Compatibility'i olmasa da bu özellik God of War: Ragnarök için mevcut. PS4 için kullandığınız fiziksel diski PS5 için de kullanabilirsiniz.

PS5'te her oyunun backwards compatibility'i olmasa da bu özellik God of War: Ragnarök için mevcut. PS4 için kullandığınız fiziksel diski PS5 için de kullanabilirsiniz.

Backwards compatibility bu ne demek anlamadim bir de diyorum ki oynasam bile PS5'in gücüyle mi oynarim yani mesela 120 FPS veriyorsa 120 fpslemi oynayacağım.

Backwards compatibility bu ne demek anlamadim bir de diyorum ki oynasam bile PS5'in gücüyle mi oynarim yani mesela 120 FPS veriyorsa 120 fpslemi oynayacağım.
Cihazınız ne destekliyorsa ne kadar güçlüyse o fps değeriyle oynarsınız. PS4 Pro bile olsa bayağı eski bir donanım, 120 FPS oynayabileceğinizi düşünmüyorum.

Geri
Yukarı