God of War: Ragnarök çöküyor

johnnyalp7

Decapat
Daha fazla  
Oyunun bir kısmında videodaki haatayı veriyor. Önceki Save'imden başladığımda da aynısı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun bir kısmında videodaki haatayı veriyor. Önceki Save'imden başladığımda da aynısı oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yazıyor işte, verileri bozuk diye. Bildiğim kadarıyla PS de dosya doğrulama yok yani yeniden kurmanız gerekiyor.

Bende de oynarken bir kere hata verdi dün, ama aynı hata mı bilmiyorum. Hatadan sonra Playstation’ı kapayıp ara vermiştim sonrasında tekrar açıp oynayınca sıkıntısız hata almadan oynadım baya. Silmeden önce deneyebilirsiniz.

Oyunu korsan yüklediyseniz dosyalarında sorun olabilir. Orijinal ise eğer ps4 te dosya doğrulama tarzı bir şey varsa onu yapın.

Bende de oynarken bir kere hata verdi dün, ama aynı hata mı bilmiyorum. Hatadan sonra PlayStation'ı kapayıp ara vermiştim sonrasında tekrar açıp oynayınca sıkıntısız hata almadan oynadım bayağı. Silmeden önce deneyebilirsiniz.

Dün gece oldu bende de ara vermeme rağmen çözülöedi bir de hep aynı noktada çöküyor.

Hata kodunu internette arattınız mı? Hata kodunu internette aratarak çözüm bulmanızı tavsiye ederim.

Çözümlerine baktım işe yaramadı.

Geri
Yukarı