Sürprizbozan God of War: Ragnarök hikayesini anlayamadım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Oyunu yaklaşık 2 saat oynadım. Şu an Sindir'nin evi gibi bir yere geldim. Fakat o yere geldim fakat hikayeyi hala çözmüş değilim. Hikayeyi baştan çözmem mi gerekti yoksa zaten 2 saatte hikayeyi anlamayacağım bir oyun mu? Şu anlık anlamsız anlamsız dolanmak garip geliyor.

Oyunu yaklaşık 2 saat oynadım. Şu an Sindir'nin evi gibi bir yere geldim. Fakat o yere geldim fakat hikayeyi hala çözmüş değilim. Hikayeyi baştan çözmem mi gerekti yoksa zaten 2 saatte hikayeyi anlamayacağım bir oyun mu? Şu anlık anlamsız anlamsız dolanmak garip geliyor.

God of War 2018'i oynadın mı oynamadıysan hiçbir şey anlamazsın bitirdiğinde eğer oynadıysan 2 saatte hiçbir şey anlamaman gayet normal.

Devam edin sadece hayal kırıklığı olacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı