God of War: Ragnarök ne zaman indirime girer?

BerkinF

Femtopat
PS4 Pro konsolum var ama oyun pahalı (699₺) olduğundan dolayı alamıyorum tahmini ne zaman indirime girer?
Oynamak için konsolum var ama YouTube'da izlememek için kendimi zor tutuyorum çok kötü bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 Pro konsolum var ama oyun pahalı (699₺) olduğundan dolayı alamıyorum tahmini ne zaman indirime girer?
Oynamak için konsolum var ama YouTube'da izlememek için kendimi zor tutuyorum çok kötü bir durum.
Maks 499 iner indirim olsa bile. Ben YouTube üzerinden izlemeye başladım bile. 499₺ altında indirim beklemeyin derim.

Kara Cuma'ya özel bir indirim olmadıysa yılbaşına kadar bekleyebilirsin o zamanda olmazsa internetten aratır Voidu tarzı siteler var. Bir tık daha ucuza alırsın.

Madem satın alacaksın sakın izleme😄
Ben izleyerek bitirdim müthiş oyun, keşke ilk defa kendim deneyim etseydim ama maalesef PC'ye çıkmasını bekleyeceğim.

Geri
Yukarı