God of War: Ragnarök PC'de oynanabilir mi?

• Konuyu başlatan hsjs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 982

hsjs

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Tİ
AMD Ryzen 5600x
2x8GB Corsair DDr4 3600Mhz Ram
Arkadaşlar şu an elimde güncel bir sistem var God of War: Ragnarök'ün çıkmasını bayağı bir bekledim. Şimdi 2 yıldır da PC'ye çıkmasını bekliyorum ama çıkmıyor. Anlaşılan 2025'e sarkacak. PC'de oynamanın paralı olsa da bir yolu var mı? Parası neyse veririm. PS 5 kolu almak veya PS now üyeliği almak vb. şeyler yeter ki oynayayım artık şu oyunu veya ucuza PS5 kiralayacağım bir yer var mı? Şimdi bir oyun oymak için 2K - 2.5K'den da olmak istemiyorum. O yüzden son seçeneğim ama uygun bir tane varsa olabilir belki.

Hocam PS yavaş yavaş oyunlarını getirecek. Ben 2025 yılı olarak görüyorum ki GTA 6'nın çıkacağı yıl bişey çıkmaz diye umuyorum zaten ertelenecek oyun bu yüzden 2025 veya 2026 diyorum.

Benimde oynayasım vardı. Yaptığım araştırmalar neticesinde kiralayıp oynamak en mantıklısı. Önermesem de oyunun olduğu bir hesap da satın alırsak bu iş tamamdır.

Benim de oynayasım vardı. Yaptığım araştırmalar neticesinde kiralayıp oynamak en mantıklısı. Önermesem de oyunun olduğu bir hesap da satın alırsak bu iş tamamdır.

GeForce NOW sayesinde PC'den başka bir PC'ye bağalanabiliyoruz bunun PC'den konsola olan yolu yok mu?

Hocam PS yavaş yavaş oyunlarını getirecek. Ben 2025 yılı olarak görüyorum ki GTA 6'nın çıkacağı yıl bişey çıkmaz diye umuyorum zaten ertelenecek oyun bu yüzden 2025 veya 2026 diyorum.
Gta 6 ile bağlam alakasız. Gta 6 pc ye çıkmayacak o yıl. Gta 6 ya göre niye hareket etsinler? Hem Gta 6 çıkacak diye oyun sektörü duracağını hiç sanmıyorum. Hype a göre hareket etmemek gerek. Hype lar sonucu ile oyunların gömüldüğü dönemdeyiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı