God of War: Ragnarök vs Spider-Man GOTY

MetinMumcu

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba GoW'u severek oynadım bitirdim. Spider-Man ile alakalı hiçbir oyun veya videoyu bu zamana kadar izlemedim. PS indirim döneminde birini almak istiyorum. Hangisini önerirsiniz, başka önerdiğiniz oyun var mı?

Elden ring.
God of War'dan sonra oynanabilecek en doğru seçim.
Sana god of War'ı unutturuyor Baya iyi.

Ben de 3 gündür onu düşünüyorum. 1 oyun 2 kere oynanır mı? sıkar mı yeniden elden ring yüklesem mi gibi şeyler var kafamda.

Ragnarok'u elden ringden sonra oynarsan baymaz çok daha hoş olur senin için. Bende öyle yapmayı düşünüyorum çünkü.

Ragnarök olabilir. God of War'ı bitirdikten sonra çok yarım kaldığını hissediyorsunuz. Bence devam oyunu da oynanmalı.
Kusura bakma da zaten yarım kalıyor oyun? O Muspelheim'de bir ton anahtar bulup Testleri baraşıyla geçtikten sonra boşa vakit harcadığımı anladığım an oyunun bitmediğini anladım. oyuncuyu okadar uğraştırıp 9 kez anahtar toplamaya gönderdikten sonra 1-2 boss la karşılaşmayı beklemesi çok normal değil midir? Yada binlerce sis yanığı topladıktan sonra :D

Kusura bakma da zaten yarım kalıyor oyun? O Muspelheim'de bir ton anahtar bulup Testleri baraşıyla geçtikten sonra boşa vakit harcadığımı anladığım an oyunun bitmediğini anladım. oyuncuyu okadar uğraştırıp 9 kez anahtar toplamaya gönderdikten sonra 1-2 boss la karşılaşmayı beklemesi çok normal değil midir? Yada binlerce sis yanığı topladıktan sonra :D
Oralar gerçekten zaman öldürmek için yapılmış baya kötüydü bence.

Yani yarım kaldığını hissetmen çok normal. Herkes hissediyor bunu.

Sen beni dinle Bu oyun çok farklı birşey God of War'ı ezip geçiyor. Tekrar yükleyip oynamayı düşünüyorum 3 gündür :D

Spider-Man iyidir hoştur ama Ragnarok seviyesi değil. Ragnarok her açıdan ötesinde. Tam bir başyapıt. İlk oyunu sevdiyseniz bunu daha çok seversiniz. Fiyatı da gayet iyi şu anda, zam gelir ona da.

Bak bu Videoyu sadece 25. saniyeye kadar izle. Spoiler olmasın sana Şu sahneye bayılıyorum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valla oyuncuya göre değişiyor ama baya uzun bir oyun. Youtubede tek oturuşta bitiren oyuncuların videoları falan var. Ama ben 222 saatte bitirebildim :D

Son düzenleme:
Bak bu Videoyu sadece 25. saniyeye kadar izle. Spoiler olmasın sana Şu sahneye bayılıyorum :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Valla oyuncuya göre değişiyor ama baya uzun bir oyun. Youtubede tek oturuşta bitiren oyuncuların videoları falan var. Ama ben 222 saatte bitirebildim :D
Hocam şuanda Dark Souls 2'yi oynuyorum. Yaklaşık 20 saat oldu ve oyunun yarısına bile gelemedim. Souls oyunlarında keşif hissi efsane ama bazı bölgelerde takıldığımda 4 saat boyunca olduğum yerde dolaşmak sıkıcı oluyor. Ama inat ettim bitireceğim. 222 saatte bitirdiyseniz gerçekten bazı zamanlarda çok sıkıcı bir deneyim olmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı