God of War Ragnarok fragmanı

443652

Hectopat
Ya aklım uçtu. Çok uzun zamandır bekliyordum. Thor'u görünce iyice kafayı yiyecek gibi oldum. Bu sefer 500 TL bile olsa biriktirip alacağım hadi hayırlısı umarım PS4'e de gelir.

PS4'e gelecek denmişti daha önce. Birinci oyuna göre ciddi farklar yok zaten gelebilir PS4'e. Ancak gerçekten birinci oyunun devamından fazlası gibi durmuyor. Yenilik çok az gibi.

PS4'e gelecek denmişti daha önce. Birinci oyuna göre ciddi farklar yok zaten gelebilir PS4'e. Ancak gerçekten birinci oyunun devamından fazlası gibi durmuyor. Yenilik çok az gibi.
İlk oyun gibi çıksa bile kabulüm ama bilerek yaptıklarına %100 eminim. Malum ilk oyunun fragmanında sadece balta gösterdiler sonra neler neler çıktı :) O konuda sorun yok bence de fiyatı üzecek /:.

Umarım dediğin gibidir de çeşitlilik vardır. Yoksa ilk oyunun aynısına sırf farklı hikaye diye 600 lira vermek zor olur. Ha bu fiyat tahmini günümüz için. Çıktığı zaman ne olur bilemeyiz ancak pahalı olacağı kesin.

Umarım dediğin gibidir de çeşitlilik vardır. Yoksa ilk oyunun aynısına sırf farklı hikaye diye 600 lira vermek zor olur. Ha bu fiyat tahmini günümüz için. Çıktığı zaman ne olur bilemeyiz ancak pahalı olacağı kesin.
Ya ilk God of War oyununu (2018) 6 kere bitirdim ve yeni oyunu iple çekiyorum. Evet fiyat çok üzücü ama yani gerçekten almak istediğim bir oyun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı