God of War Ragnarok'un ertelenmesinden dolayı ekibe yapılanlar

Lockheed

Hectopat
Makaleler
19
İnsanlar gerçekten delirmiş. Oyun PS4'e çıkıyor diye 2021'de çıkmıyor diye insanlara "Umarım kovulursun." demek nedir yahu? Sadece bu da değil. Buraya yazamayacağım bir sürü şey denmiş.

Cory Barlog'un tepkisine katılıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kitle büyük olunca sıkıntılı insan da çok oluyor. Maalesef böyle aptal insanlar hala var. Ancak bence tepki gösterilmesi gereken Sony. 2021'de çıkacak diye tanıtıp PS5 sattılar. Bu hoş bir adım değildi bence. PS4'e çıkmasını olumlu karşılıyorum. PS5 almış olsaydım bile PS4'e çıkması benim için bir dezavantaj olmazdı. Ha PS4 varken sırf GOW 2021'de PS5'e gelecek diye alacak kadar "tuhaf" olan varsa da akılsız başın cezasını cüzdan çeker diyorum. :d

2021'de çıkacak diye tanıtıp PS5 sattılar.
Ne kadar dürüst konuştuğunu bilemem ama Cory'nin söylediğine göre kendisinin kararıymış.
1622822129856.png

Ne kadar dürüst konuştuğunu bilemem ama Cory'nin söylediğine göre kendisinin kararıymış.
Eki Görüntüle 1055927
Ya şimdi bu tepkilere böyle karşılık vermeliydi zaten. Gidip de biz yapmadık Sony yaptı diyemez yani sonuçta ağası Sony. :D Bence burada sorun insanların yanlış, saçma tepkileri ve Sony'nin yanlış politikası.

İnsanlar gerçekten delirmiş. Oyun PS4'e çıkıyor diye 2021'de çıkmıyor diye insanlara "Umarım kovulursun." demek nedir yahu? Sadece bu da değil. Buraya yazamayacağım bir sürü şey denmiş.

Cory Barlog'un tepkisine katılıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Cp2077 gibi bir saçmalık olmasındansa bırakın geç çıksın, umarım ekip hızlı hızlı yetiştirmeye çalışmaz.

Yani ünlü olan herhangi birisi mesaj listesini açsa böyle sıkıntılı şeyler görür her türlü. Yeni albüm çıkaran müzisyen de yeni oyun çıkaran firmanın çalışanları da ünlü bir sporcu da. Dünyada 8 milyar insan var. Büyük kitleye hitap ediyorsan içinde illa dengesizler de var.

Yeni konular

Geri
Yukarı