God of War save dosyası önerisi

barn_kyr

Centipat
Epic Games uzerinden God of War oynuyordum yaklasık 18 saatim vardi hatırladigim kadarıyla en son mimiri dunya yılanı ile konusturmustum sonrasında Epic Games hesabımdan baska bir PC'den girmek istedim ve savelerim kayboldu hiçbir şekilde getiremiyorum su dedigim kısmın save dosyasını nasıl bulabilirim?

Epic Games uzerinden God of War oynuyordum yaklasık 18 saatim vardi hatırladigim kadarıyla en son mimiri dunya yılanı ile konusturmustum sonrasında Epic Games hesabımdan baska bir PC'den girmek istedim ve savelerim kayboldu hiçbir şekilde getiremiyorum su dedigim kısmın save dosyasını nasıl bulabilirim?
Hocam başlık biraz yanıltıcı olmuş ama şöyle diyeyim, ilk bilgisayardaki save dosyasını diğerine aktarmanız lazım bulut yok ise.

Evet baslık konuyu tam olarak yansıtmıyor sımdı fark ettim. Hocam save dosyası hiçbir şekilde yok bana direkt olarak o goreve yakın bir yerlerden save dosyası lazım cunku bir daha oraya kadar oynamak istemiyorum fakat god of warıda oynamak istiyorum sıkıntılı bir durumdayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı