God of War vs Dying Light 2

DL2 hayatımda oynadığım en saçma oyundu. Oynayamadım zaten 10 saatten sonra pes ettim. Bu kadar rezil bir oyun olamaz. Bomboş bir dünya, ruhsuz karakterler, iğrenç bir hikaye.. Ayrıca grafikleri de kötü 2022'de çıkan bir oyuna göre.

Nedense ülkemizde vasata olan sevgi oyunculara da bulaşmış vaziyette. Sırf daha uzun bir oynanış süresi var diye oyun dünyasında çok büyük etki yaratan God of War yerine tercih edebilirsin deniliyor, inanılmaz. Haydi tercih etmeyi falan geçtim DL2 bedava versen oynanmayacak bir seviyede, çekilmiyor.

Oyuncularda az çok bu görüşte ki şu verilen puana bak 4.4

Dosya Ekleri

• Opera Anlık Görüntü_2022-12-28_193338_www.metacritic.com.png
    Opera Anlık Görüntü_2022-12-28_193338_www.metacritic.com.png
    44,1 KB · Görüntüleme: 64
DL2 hayatımda oynadığım en saçma oyundu. Oynayamadım zaten 10 saatten sonra pes ettim. Bu kadar rezil bir oyun olamaz. Bomboş bir dünya, ruhsuz karakterler, iğrenç bir hikaye.. Ayrıca grafikleri de kötü 2022'de çıkan bir oyuna göre.

Nedense ülkemizde vasata olan sevgi oyunculara da bulaşmış vaziyette. Sırf daha uzun bir oynanış süresi var diye oyun dünyasında çok büyük etki yaratan God of War yerine tercih edebilirsin deniliyor, inanılmaz. Haydi tercih etmeyi falan geçtim DL2 bedava versen oynanmayacak bir seviyede, çekilmiyor.

Oyuncularda az çok bu görüşte ki şu verilen puana bak 4.4
Belirttiğiniz düşünceler şahsi kendinizce. Kimisi için gayet oynanır güzel gelir. Buna da saygı duymanız lazım. Her ne kadar kötü olursa olsun emek var sonuçta.

DL2 benim için tam anlamıyla vasat. Ne çok iyi ne de çok kötü orta yani. GoW ise benim için şaheser olmasa da çok iyi diyebileceğim bir oyun. Kalite istiyorsanız GoW tercih edin. Ha ben uzun saatler istiyorum derseniz DL2 tercih edebilirsiniz. Parkur mekanikleri çok keyiflidir.

Belirttiğiniz düşünceler şahsi kendinizce. Kimisi için gayet oynanır güzel gelir. Buna da saygı duymanız lazım. Her ne kadar kötü olursa
``Bilmem kaç sene uğraştım ben`` diyecekler. ``Çok benim emeğim.`` sanat bu ya ne emeği. İşçi misin, sanatçı mı? Seç birini.. Taş mı taşıdılar? :)

Geri
Yukarı