God of War vs. LEGO Star Wars Skywalker

Ancak iyi bir deneyim olmayabilir sisteminiz de kasabilir. Upgrade edecekseniz yakın zaman da çok güzel bir oyundur.

Hocam şu an bu sistem ile Dying Light 2 oynuyorum FSR Ultra high grafikler ile 30-40 FPS. Sistem pek iyi olmasa da yine eğlenceli oluyor be. Malum Türkiye'nin durumu belli yeni sistem şimdilik toplayamam gibi.

Hocam şu an bu sistem ile Dying Light 2 oynuyorum FSR Ultra high grafikler ile 30-40 FPS. Sistem pek iyi olmasa da yine eğlenceli oluyor be. Malum Türkiye'nin durumu belli yeni sistem şimdilik toplayamam gibi.

Ben gene de buraya bir video bırakayım belki almak istemeye bilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bu videoda kullanılan RAM 16 GB'dir.)

Siz de kendi açınızdan haklısınız. İyi Oyunlar.
Ben gene de buraya bir video bırakayım belki almak istemeye bilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

(Bu videoda kullanılan RAM 16 GB'dir.)
Bu videodaki ekran kartı da daha üstün 1050ti 4 GB. Arkadaşın 1050 2GB. Aradaki fark büyük olur.

O da doğru tabii.

Şu videoya bakabilir arkadaş. 16 GB RAM FSR'sız oynuyor videoda. Arkadaş FSR Kalite'de 720p rahat oynayabilir gibi düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı