God of War'a zam gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

smire0

Femtopat
Daha fazla  
God of War almayı düşünüyorum. Şu an indirimde ama ilkbahar indirimlerinde daha çok indirime gireceğini düşünüyorum ama bir problem var Steam'de bazı oyunlara zam geliyor. İndirim beklerken daha çok zarara girer miyim diye düşünüyorum. Kısaca şimdi %40 indirimdeyken almalı mıyım yoksa daha uyguna almak için ilkbahar indirimlerini beklemeli miyim?

Bunu kimse bilemez ama alabilecek durumunuz varsa alın bence. Her an zam haberi çıkabilir.

Eğer alacaksan Etail üzerinden war28 koduyla 140TL'ye almanı tavsiye ederim, oyun Steam kodu olarak geliyor ve site güvenilir.
İndirim yarın sona eriyor bence kaçırma.

God of War almayı düşünüyorum. Şu an indirimde ama ilkbahar indirimlerinde daha çok indirime gireceğini düşünüyorum ama bir problem var Steam'de bazı oyunlara zam geliyor. İndirim beklerken daha çok zarara girer miyim diye düşünüyorum. Kısaca şimdi %40 indirimdeyken alınır mı? Yoksa daha uyguna almak için ilkbahar indirimlerini beklemeli miyim?

Daha ucuzlayacağını sanmıyorum muhtemelen PS'nin oyunlarına zam gelebilir

Bence gelme ihtimali %99. Sony'nin son açıklamaları da bunu destekler nitelikte. Zaten pazardan çekilirlerse fiyatlar daha da artacak. Ayrıca sonraki indirim döneminde aynı indirime girer, daha fazla indirim olmaz.

hoi4 340 lira olmuş, ona da zam gelmesi yakındır, dolar kuru arttıkça oyun fiyatları da yükselmeye devam edecektir.

Eğer alacaksan Etail üzerinden war28 koduyla 140TL'ye almanı tavsiye ederim, oyun Steam kodu olarak geliyor ve site güvenilir.
İndirim yarın sona eriyor bence kaçırma.

00.00 da sona eriyor diyelim bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı