Çözüldü God of War'da mühürlü sandığın 3. mührü bulunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

iADEMIR

Centipat
Daha fazla  
Merhaba oyunu oynuyorum fakat bu mavi sandıkları açmak için 3 mühür gerekiyor diyor genellikle sandıkların arka taraflarında bir harf oluyor onu kırıyorum tekrar deniyorum fakat olmuyor ayriyetten de ben 2 tane mühürü önceden de bulmuştum 3.sü yok nasıl bulacağım hakkında bir destek istiyorum cevaplarsanız da sevinirim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_203.png
    Screenshot_203.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 205
Çözüm
Merhaba oyunu oynuyorum fakat bu mavi sandıkları açmak için 3 mühür gerekiyor diyor genellikle sandıkların arka taraflarında bir harf oluyor onu kırıyorum tekrar deniyorum fakat olmuyor ayriyetten de ben 2 tane mühürü önceden de bulmuştum 3.sü yok nasıl bulacağım hakkında bir destek istiyorum cevaplarsanız da sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30.41'e git.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

30.41'e git.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı