God of War'ı korsan oynamayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsana karşı olsam da parası olmayan adamında yapacak bir şeyi yok bunu korsan oynayan adama değil konsolda 180TL'ye satıp indirimde 80TL yapan Sony'e soracaksın parası olupta korsan oynayanların da... Onlar her türlü hakareti hak ediyor.

Parasını sen ver, söz oynayıp kaydedeceğim. Videoyu da sana atarım.
Millet temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Senin dediğini bak. Zaten kıstım kısacağım kadar. Daha neyi kısayım?
Korsan oynayanlara lafım yok. Onlara zorla oynama şansını bırakanlara lafım var. Parası olsa adam zaten alır.

Korsana karşı olsam da parası olmayan adamında yapacak bir şeyi yok bunu korsan oynayan adama değil konsolda 180TL'ye satıp indirimde 80TL yapan Sony'e soracaksın parası olupta korsan oynayanların da... Onlar her türlü hakareti hak ediyor.

Benim param az be hocam. Sadece Online oyunlarda az da olsa 1-2 tane ufak şey alıyorum.
Bu konuyu açan arkadaş herkesin durumunu pek bilmiyor.

Geleceği olmayan bir oyun için 329 TL parayı basmak bana göre mantıklı değil. Geleceği olmayan derken DLC'ler, Online, yeni içerikler falan getirmeyeceklerini söylediler. Modlama desteği ekleyeceklermiş de zaten onu korsanda da yapıyorsun. Ben bunu 329 TL için söylüyorum, ileride güzel ve sağlam bir indirime girer o zaman basarsın parayı korsan oynasan bile.

Hocam parası olup da korsan indirenler hariç herkes haklı bence.

"Benim memleketimde ancak zenginler, çocukluklarını yaşayabilirler.
Benim memleketimde ancak zenginler, gençliklerini yaşayabilirler.
Benim memleketimde ancak zenginler, yaşlılıklarını yaşayabilirler.
Benim memleketimde..."
Aziz Nesin (Sizin Memlekette Hiç Eşek Yok mu? Adlı eserinden.)

Sağ ol iyi ki hatırlattın.
1642348277132.png

Tamam bu oyunu oynayabilmek için yemek paramı ve otobüs paramı arttırıyorum bu sayede hem okulda aç kalıyorum hem de geç kalıyorum. Oyun oynamaktan zevk alacağım derken hayatımı bir süre boyunca yaşanmaz hale getiriyorum.

Tabii ki de crack olarak oynayacağım bu oyuna bu kadar para verecek değilim o kadar param çıkmaz birinci sebep, oyunu sevmiyorum ikinci sebep.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı