God of War'ı korsan oynamayın!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@393060 öncelikle o oyunların yapımcıları senin bu Türkçe ile giremeyeceğin okullarda eğitim görüyorlar ve bu işi ekmek teknesi olarak görüyorlar. Sen marketten nasıl ihtiyacın varsa ekmek çalmıyorsan, gidip oyunu da çalamazsın kardeşim. O adam harçlığından, gelirinden arttırmış sen ise illegal yöntemlerden elde etmişsin oyunu. Kusura bakmayın ama adam enayi mi para veriyor?

Kardeş sen Tren'e kaçak binsen parasını verip seyahat edenlerin hakkına girmiş olmuyor musun? Boş boş konuşma burada.

Korsan oyun ile trenin ne alakasi var konuyu niye çeviriyon başka yerlere asıl sen boş boş konuşma.
@393060 öncelikle o oyunların yapımcıları senin bu Türkçe ile giremeyeceğin okullarda eğitim görüyorlar ve bu işi ekmek teknesi olarak görüyorlar. Sen marketten nasıl ihtiyacın varsa ekmek çalmıyorsan, gidip oyunu da çalamazsın kardeşim. O adam harçlığından, gelirinden arttırmış sen ise illegal yöntemlerden elde etmişsin oyunu. Kusura bakmayın ama adam enayi mi para veriyor?

Hocam oyunu yapan kişi hakkını helal etmez olur gider. Bu arkadaş tren filan diyor.🤣🤣🤣

Parası olan, ona o parayı vermesi çok da sorun olmayacak kişiler satın alsın bence de.
Belki diğer PS oyunları da PC'ye gelir hem satış sayısı arttığı için, iyi olur.

Ancak ben nasıl alayım? Babama mesaiye kal mı diyeyim? Mesaiye kalsa bile 329 TL kazanamaz ki. 2-3 gün çalışsın sabahtan akşama, akşamdan da sabaha kadar o zaman.

Korsan oyun ile trenin ne alakasi var konuyu niye çeviriyon başka yerlere asıl sen boş boş konuşma.

Hocam oyunu yapan kişi hakkını helal etmez olur gider. Bu arkadaş tren filan diyor.

Bak hocam burada ahlak devreye girer senin yaptığın oyunu kırsalar ne dersin? Korsan oynasalar ne dersin?

Bak hocam burada ahlak devreye girer senin yaptığın oyunu kırsalar ne dersin? Korsan oynasalar ne dersin?
Cyberpunk'ı yapan ekip bilerek oyuna koruma eklememişti. Parası olmayan da oynasın, parası olunca ve oyunu severse satın alır demişti. Sen niye onların avukatlığını yapıp oyunu alabilecek durumu olmayanlara ahlak bekçiliği yapıyorsun? Karşıma çıkıp bana da ahlakla ilgili ahkam kessene hadi?

Hakkimi helal etmem ahiret günü yüzüme bakar durur helal etmemi bekler. Ayrıca gitsinler koruma filan yapsınlar oyunları yapmaya çalışıyor akılları piyasaya sürmeden önce koruma eklesinler.

En basit probis 3 TL idi 12.5 TL olmuş. Korsana karşıyım ama 300 TL gibi yüksek fiyata oyun alınmaz. Maddi durumu olan tabii ki korsan oyun oynamasın.

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki God of War çıkış yaptı. Oyunu o kadar beğendim kelimelere sığdıramıyorum :) Tek isteğim bu tip oyunların daha fazla gelmesi için şu korsan olayını bırakmak lazım. Gerekirse sigara içmeyin, gereksiz harcamalardan kısın bu oyunu alın. (Taksit imkanı sunan siteler de var) Şu yaşıma geldim, oynadığım en iyi oyun diyebilirim.
Oyunu bitirdim sayılır gelmiş hala korsan oynamayın diyorsun :D.
Adam enayi mi MAC cihaz alıyor neden hackintosh kullanıyorsun? Aynı kapıya çıkıyor olay.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı