GoDaddy ile kurulan web sitesi aramalarda çıkmıyor

B
Domainin DNS ayarlarından TXT verisine buradaki kodu ekleyin. Sonrasında "Doğrula" butonuna basın. Doğrulamanız tamamlanacaktır.
DNS ayarlama yerine gelince resimdeki ekran geliyor. TXT'yi indirdim direk paste mi yapacam?
Size ne kadar teşekkür etsem azdır bana zaman ayırıp yardımcı oluyorsunuz. :)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    26,3 KB · Görüntüleme: 32
TXT verisini "EKLE" diyip TXT kayıt türünü seçip yapıştırın.
TXT dosyasının içine yapıştırıp içe aktar yaptım ama search console doğrulanamadı diyor. Biraz daha açabilir misin? Teşekkürler.
Direkt olarak alt satıra geçip yapıştırdım doğru mu?

Dosya Ekleri

• mersinmotosikler.com.txt
    1,4 KB · Görüntüleme: 61
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

TXT dosyasının içine yapıştırıp içe aktar yaptım ama search console doğrulanamadı diyor. Biraz daha açabilir misin? Teşekkürler.
Direkt olarak alt satıra geçip yapıştırdım doğru mu?
"google-site-verification=nmbvrfA-j91EaA3jisKrKF0bsHziGFagv5dhB0t05x0" bu yazdığımı TXT kaydı olarak ekleyin -tırnak işareti olmadan-.
Düzeltme: Txt dosyasına değil, domainin DNS kaydına eklemeniz gerekiyor.
SSL'i aktif etmeniz gerekiyor.
SSL olmadan da ekleyebilirsiniz.

"google-site-verification=nmbvrfA-j91EaA3jisKrKF0bsHziGFagv5dhB0t05x0" bu yazdığımı TXT kaydı olarak ekleyin -tırnak işareti olmadan-.
Böyle mi? Yoksa DSL kısmından indirdiğim TXT dosyasının içine mi? Teşekkürler.
Ekran Görüntüsü (19).png

"Google-site-verification = nmbvrfa-J91eaa3jiskrkf0bshzigfagv5dhb0t05x0" bu yazdığımı txt kaydı olarak ekleyin -tırnak işareti olmadan-.

Şuraya değil mi? Alt satıra mı yazacağım? Teşekkürler.

Ekran Görüntüsü (20).png

Alt satıra mı paste yapacağım? Teşekkürler.

Son düzenleme:
Kast ettiğim yer burası değil ve açıklayamadım sanırım. Ayriyeten sub-domain kullanıyorsunuz yani bu anlattığım biçimde yapamayabilirsiniz. Ancak sorun değil az sonra açıklayacağım şekilde yapmanız da işinizi görecektir.
ss1.PNG

ss2.PNG

Buradaki dosyayı indirin, hostinginizin root dizinine yükleyin. Doğrulaya basın böylece doğrulamanız tamamlanacak.

Geri
Yukarı