Göğüs ağrısı

Booker_DeWitt

Hectopat
Daha fazla  
Bundan yaklaşık 3 ay önce göğüs çalışırken press anında sol göğsümden yırtılmış gibi bir ses geldi. Bu dışarıdan duyulcak kadar değildi ama kendim o şekilde hissettim. Herhangi bir şişlik morarma vb bir şey olmadı. İlk birkaç gün göğsüm ağrıyordu kolumu açarsam veya kaldırırsam. Aynı şekilde güç uygulayamıyordum. Sonrasında spora ara vermek zorunda kalmıştım başka sebepten dolayı toplamda 3 ay göğüs çalışmamış oldum. Geçen hafta tekrar başladım. İlk göğüs idmanımda bilerek kaldırabileceğimden çok daha hafif kilolarla çalıştım. İkinci göğüs gününde de yine son set dahil yardım almadan 10 tekrar çıkarabileceğim kilolar ile çalışmıştım ama son set yine sol göğsümden yırtılma hissi geldi. Şu anda da göğüs çalışamıyorum yine en başa dönmüş oldum. Bugün doktora gideceğim ama sizden de bu durumu yaşamış veya bilgisi olan var mı diye sormak istedim.
İyi sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen biri de böyle yazmıştı. Aynı sorunu yaşıyordu, hastaneye gitmesini tavsiye ettik. Sizin içinde aynısını öneriyorum. Doktora gidip görünmenizde fayda var, ihmal etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı