Göğüsümdeki Batma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

N.K.O.W

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, sağlık ile ilgili bölüm bulamadığım için konuyu buraya açtım. Yanlış yerse kusura bakmayın. 3 kez bundan dolayı doktora gittiğim halde bir şey çıkmadı. Bu kez göğüs kafesinin üst tarafında karnımı sıktığımda veya derin nefes aldığımda batma oluyor. Neden olabilir? Doktora gitmeli miyim?

Sürekli ayynı doktora gidip o sonucu alıyorsan farklı bir doktora git. Ağrının göğsünden olduğundan emin ol. Fiziksel şeylerdende olabilir. Darbe almış olabilirsin, oturma pozisyonunda olabilir. Doktora yine de git sen.

Kalp doktoruna gitmiştik. Bu sefer göğüs doktoruna gitmem gerek sanırım :) Darbe almadığımdan eminim. Oturma pozisyonunda değil sadece, ayağa kalkıp karnımı sıktığımda da oluyor.

Yaşınız tutuyorsa dahiliye bölümüne gidiniz yani iç hastalıkları.

Ben üşüttüğüm zaman öyle bir sorunum oluyor. Bilgi olsun diye söyleyeyim dedim.

Şimdi göğüs hastalıkları hastanesinden geldim ve sıkıntı olmadığını söyledi. Kas gevşetici ve ağrı kesici verdi. Sıkıntı yok yani :) Herkese teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Bir sorun olmadığına sevindim. Geçmiş olsun dostum. ;)

Şimdi göğüs hastalıkları hastanesinden geldim ve sıkıntı olmadığını söyledi. Kas gevşetici ve ağrı kesici verdi. Sıkıntı yok yani :) Herkese teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.
Göğüsünde ki kemiklerin gelişiminden olabilir.Bende de oldu bu ağrı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı